Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


Siūloma apriboti reklamos transliavimo garsą 
Portalas "Delfi"", 2010 05 25 
Seimas pradėjo svarstyti Reklamos ir Visuomenės informavimo įstatymų pataisas, kuriomis siūloma uždrausti reklamą, jeigu girdimas garsas yra didesnis už laidų, transliuojamų prieš ir po reklamos. Šiomis Seimo nario Sauliaus Stomos teikiamomis pataisomis bandoma sukontroliuoti reklamos gamintojus ir transliuotojus, kad reklama būtų transliuojama tokiu pat garsumu kaip ir visos laidos.
"Priėmus įstatymą, bus sudrausminti reklamos gamintojai, kurie norėdami pranokti konkurentus gamina reklamą garsią, o tai kelia visuomenės pasipiktinimą. Todėl priėmus įstatymą ši problema būtų išspręsta", - sako S. Stoma.
Šiuo metu nė viename iš šių įstatymų nėra reglamentuotas reklamos transliavimo garsas.
Už įstatymų pataisas antradienį po pateikimo balsavo 58 Seimo nariai, prieš - 7, susilaikė 15. Toliau jas svarstys Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas.
Preliminariais duomenimis, Reklamos ir Visuomenės informavimo įstatymo pataisos Seimo plenariniame posėdyje toliau bus svarstomos birželio 22 d.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas