Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Karikatūra dėl teroro akto Maskvoje


Rusijos diplomatas reikalauja Belgijos leidinio redaktoriaus atsiprašyti už karikatūrą 
Portalas "Delfi"", 2010 04 09 
Rusijos ambasadorius Belgijoje Aleksandras Romanovas vyriausiajam žurnalo "Knack" redaktoriui Rikui Van Cauwelaertui nusiuntė laišką, raginantį atsiprašyti už karikatūrą apie kovo 29 dieną Maskvos metropolitene įvykdytus teroro aktus.
Balandžio 7 dieną pasirodžiusiame "Knack" numeryje išspausdintas pakankamai abstraktus Erwino Vanmolo piešinys, atspindintis sprogdinimus Maskvos metropolitene.
"Ciniškas žurnalo karikatūristo Erwino Vanmolo išsišokimas devintąją dieną po tragedijos, kai visa šalis liūdi dėl žuvusiųjų, kai dar nespėjo nudžiūti giminaičių ašaros, kai dar dešimtys sužeistųjų lieka ligoninėse, turi sukelti kiekvienam padoriam žmogui nuostabą ir pasipiktinimą", - taip, anot agentūros "Interfax" sakoma diplomato laiške.
"Knack" ne vienintelis užsienio leidinys, paskelbęs karikatūras apie sprogdinimus Maskvos metropolitene. Pietų Korėjos laikraštis "The Korea Times" kovo 31 ir balandžio 2 dienos numeriuose išspausdino piešinius, susijusius su tuo įvykiu.
Vienoje karikatūroje, pavadintoje "Labai nusiminęs Rusijos meškinas Putinas" (Very Upset Putin Russian Bear) pavaizduotas susprogdintas keleivinis traukinys ir virš jo verkiantis didžiulis meškinas. Kitoje karikatūroje nupiešta mirtis su dalgiu keleivių minioje laukianti traukinio.
Rusija dėl šių publikacijų pareiškė protestą, ir "The Korea Times" redakcija buvo priversta atsiprašyti.
Per sprogimus metropoliteno Lubiankos ir Kultūros parko stotyse 40 žmonių žuvo, daugiau kaip 90 keleivių patyrė įvairius sužeidimus. Daug keleivių vis dar gydomi miesto ligoninėse.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas