Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


Iš VSD gautoje pažymoje nėra duomenų apie galimai marintus FNTT tyrimus 
Portalas "Delfi"", 2010 03 25 
Vidaus reikalų ministerijos (VRM) iš Valstybės saugumo departamento (VSD) gautoje pažymoje nėra duomenų apie galimai "marintus" Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) tyrimus, BNS ketvirtadienį sakė ministerijos atstovė.
Pažymos iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ministras dar laukia, informavo VRM Viešųjų ryšių skyrius.
Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis į VSD ir STT kreipėsi praėjusią savaitę, prašydamas pateikti informaciją apie galimai tyčia "marintus" FNTT tyrimus.
Tokį žingsnį ministras žengė praėjus dienai po to, kai LNK televizija paskelbė, esą prezidentė Dalia Grybauskaitė pareikalavo iš pareigų pašalinti FNTT vadą Romualdą Boreiką.
Tuomet pranešta, esą specialiosios tarnybos šalies vadovams pateikė duomenų, jog kai kurie tyrimai galėjo būti "numarinti" tyčia, juos skaldant į atskirus epizodus ir nutraukiant už kyšius.
Trečiadienio vakarą R.Palaitis pranešė pats pasiūlęs R.Boreikai atsistatydinti, nes, anot jo, pirmųjų valstybės asmenų nepasitikėjimas trukdo įstaigos veiklai.
FNTT darbą pastaruoju metu kritikavo ir premjeras Andrius Kubilius. Jis ketvirtadienį prisidėjo prie raginimo FNTT vadovui trauktis iš pareigų.
"Pritariu ministro pasiūlymui. Ši tarnyba nėra ta, apie kurią galėtume sakyti, kad ji tinkamai dirba", - ketvirtadienio rytą Žinių radijui sakė premjeras.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas