Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Premjeras: partijų finansavimą turėtų prižiūrėti STT 
Portalas "Delfi"", 2010 03 06 
Partijų finansavimą turėtų prižiūrėti teisėsaugos institucijos, teigia premjeras Andrius Kubilius. Jo nuomone, šią funkciją galėtų atlikti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Tokią poziciją ministras pirmininkas išsakė šeštadienį. Pasak A.Kubiliaus, partijų finansavimo problemas išryškino Europos Sąjungos atlikta partijų finansavimo studija.
"Pati svarbiausia problema yra ne ta, kad pati tvarka nėra pakankamai gera. Problema ta, kad nėra efektyviai veikiančios institucijos, kuri tokią tvarką prižiūrėtų", - tvirtino A.Kubilius.
Jo nuomone, finansavimo tvarkos priežiūra turėtų užsiimti teisėsaugos institucijos.
"Aš atsimenu, kaip iš karto po rinkimų raginau STT ir Valstybės saugumo departamentą, kitas teisėsaugos institucijas apsispręsti, kuri iš jų prisiimtų šią atsakomybę. Tai tuo metu visi labai gąsdinosi, labai bijojo tokios atsakomybės, bet dabar kaip tik su ES ekspertų parama, aš manau, kad mes tikrai turėsime ne Vyriausiąją rinkimų komisiją, tokią pakankamai palaidą ir nepakankamai efektyvią, bet turėsime vieną ar kitą teisėsaugos instituciją. Aš tikiu, kad tai turėtų būti STT, jos padalinys", - tvirtino premjeras.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas