Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


A.Anušauskas: kai kurios partijos gyvena iš kontrabandos  
Portalas lrt.lt", 2010 03 05 
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Anušauskas įtaria, kad kai kurios partijos finansuojamos iš kontrabandos lėšų. Trečiadienį Baltijos televizijos „Žinioms“ A. Anušauskas teigė turįs informacijos, kad kontrabanda padeda išgyventi kai kurioms partijoms, tačiau NSGK pirmininkas nedetalizavo turimos informacijos ir neįvardijo įtariamų partijų.
„Man iš principo nelabai svarbu, kokios tai partijos. Svarbu, kad toks neteisėto finansavimo principas būtų išgyvendintas“, – dienraščiui „Vilniaus diena“ aiškino A. Anušauskas.
NSGK vadovas pripažino, kad kalba apie partijų veikimą tose savivaldybėse, kurios yra arčiau Rusijos Kaliningrado srities. „Taip, į tą pusę, arčiau Nemuno“, – kalbėjo jis.
A. Anušauskas teigiamai atsakė į klausimą, ar įtariamosios partijos dabar yra atitinkamų savivaldybių valdžioje: „Viskas ten susipynę. Nėra taip, kad įtarimas kristų tik ant vienos kokios nors partijos“.
Tačiau į klausimą, ar neturi galvoje pirmiausia Pagėgių savivaldybės ir jos valdžioje esančios „Tvarkos ir teisingumo “ partijos, NSGK pirmininkas atsisakė atsakyti teigiamai arba neigiamai.
A. Anušausko tvirtinimu, jis turimomis žiniomis pasidalijęs su specialiosiomis tarnybomis, todėl tiki, kad jos neleis neteisėtų lėšų panaudoti per būsimą rinkimų kampaniją.
Savivaldybių tarybų rinkimai Lietuvoje turėtų vykti 2011 metų vasarį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas