Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Per susitikimą su dukra L.Stankūnaitė nesusivaldė 
Portalas "Delfi"", 2009 12 31 
Per kaunietės Laimutės Stankūnaitės, kuri yra minima garsiajame pedofilijos skandale, susitikimą su penkiamete dukterimi buvo kilusi sumaištis. Policijos nurodytoje patalpoje susitikusi su mergaite L.Stankūnaitė nežinia kodėl nustūmė į šoną vaizdo kamerą, rašo "Lietuvos rytas".
Šį pasimatymą monitoriuose stebėję apsaugininkai staiga nieko nebematė.
Neperšaunamąją liemenę vilkinčią 23 metų L.Stankūnaitę į dviejų valandų susitikimą su dukterimi atlydėjo ginkluoti pareigūnai. Jie saugo jauną moterį nuo buvusio sugyventinio Drąsiaus Kedžio keršto.
Mergaitę, taip pat lydimą apsaugininkų, atvežė jos laikinoji globėja - dviem žmogžudystėmis įtariamo D.Kedžio sesuo, Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė.
Pasimatymas įvyko specialiai susitikimams su vaikais įrengtame kambaryje. Jame, be dukters ir motinos, buvo ir Kauno savivaldybės vaikų teisių apsaugos skyriaus (VTAS) specialistė Audronė Lagunovienė.
Iš pradžių viskas vyko sklandžiai. Motina apkabino dukterį, padovanojo jai megztą šaliką, pasveikino su šventėmis. Mergaitė deklamavo eilėraščius, pasakojo, kaip jai sekasi.
Bet pasimatymui artėjant į pabaigą, L.Stankūnaitę suerzino į ją nukreipta vaizdo kamera.
Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovai patvirtino, kad L.Stankūnaitė staiga pastūmė į šoną vaizdo kamerą. Ji kurį laiką neveikė.
Beje, per susitikimus vaikų teisių apaugos specialistams tenka įspėti L.Stankūnaitę, kad nepateiktų klausimų, kurie gali trikdyti vaiką.
Kaunietė buvo perspėta, kai ėmė teirautis mažylės, ką apie ją kalba N.Venckienė, kur yra jos tėvas D.Kedys.
L.Stankūnaitę jos buvęs sugyventinis kaltino pardavinėjus mažametę dukrą pedofilams. D.Kedys įtariamas spalio 5 dieną nušovęs Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, kurį kaltino tvirkinus jo dukrą, bei L.Stankūnaitės seserį Violetą N.. Ją kaltino prisidėjus prie mergaitės tvirkinimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas