Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


L.Stankūnaitė žada kreiptis į teismą dėl mergaitės globos 
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 12 22 
Akylai saugoma dviejų apsaugininkų buvusi Drąsiaus Kedžio mylimoji Laimutė Stankūnaitė antradienį pirmą kartą pasirodė viešumoje. L. Stankūnaitė taip pat akis akį teko susidurti ir su dabartine jos dukrelės globėja D. Kedžio seserimi Neringa Venckiene. Abi moterys antradienį Kauno Vaiko teisių apsaugos tarnyboje dalyvavo planiniame susitikime, kur L. Stankūnaitė buvo „iš pirmų lūpų“ supažindinta su mergaitės gyvenimo sąlygomis bei savijauta.
Taip pat įvertintas N. Venckienės darbas prižiūrinti brolio dukrelę.
L. Stankūnaitė uždarame pasitarime, kuriame beje dalyvavo ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, patvirtino, kad ketina kreiptis į teismą dėl mergaitės grąžinimo.
„L. Stankūnaitė kartu su advokate patikino, kad kreipsis į teismą dėl mergaitės globos. Kol kas jokių teisinių veiksmų L. Stankūnaitė nesiėmė. Mes negalime skirti globos ar pasimatymo laiko – tai daro teismas. Mes savo ruožtu mergaitės mamai papasakojome apie mergaitės būseną, jos gyvenimo sąlygas. Konstatavome, kad N. Venckienė pareigas atlieka puikiai“, - teigė Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Birutė Daugelienė.
L. Stankūnaitė nuo bet kokių komentarų susilaikė ir iškart po susitikimo apsaugininkų buvo įsodinta į automobilį ir išvežta. Beje, susitikime L. Stankūnaitė dalyvavo su prisegtu mikrofonu.
Kauno apygardos teismo teisėja N. Venckienė teigė, kad stengiasi kuo geriau atlikti savo pareigas, o kitais klausimas siūlė kreiptis į L. Stankūnaitę.
„Aš myliu brolio mergaitę taip pat, kaip savo vaikus. Ar jūs nemylėtumėte? Suprantama, kad mergaitę stengiuosi prižiūrėti kiek įmanoma geriau“, - teigė N. Venckienė.
Kol kas L. Stankūnaitė per savaitę su dukra gali matytis dukart per savaitę po dvi valandas. Taip pat pedofilijos skandale minima mergaitės motina dar šiais metais turėtų būti apklausta prokurorų, dėl spaudimo savo dukrai.
DELFI primena, kad D. Kedys įtariamas dviem žmogžudystėmis Kaune – spalio 5-tąją buvo nušautas Kauno apygardos teisėjas Jonas Furmanavičius bei L. Stankūnaitės sesuo. Abu šiuos asmenis D. Kedys minėjo jo dukrelės tvirkinimo byloje.
Kol kas D. Kedžio pėdsakų prokurorams aptikti nepavyko.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas