Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas dėl rezervato Turniškėse


Areštuoti du butai prestižiniame Turniškių rajone 
Portalas "Delfi"", 2009 12 21 
Antstoliai areštavo du privatizuojamai komunalinių paslaugų bendrovei "Tukompa" priklausančius butus, esančius prestižiniame Vilniaus Turniškių rajone. Valstybės turto fondas (VTF) patvirtino BNS, kad Vilniaus apygardos teismo sprendimu areštuota 335,1 tūkst. litų vertės "Tukompos" turto.
"Antstolis, kuriam pavestas nutarties vykdymas, areštavo tarnybinį vasarnamį, esantį Turniškių g. 9 - 692,1 kvadratinių metrų bendro ploto. Tokio didelės vertės turto areštas ieškiniui užtikrinti pažeistų "Tukompos" turtines teises, todėl bendrovės siūlymu antstolis pakeitė areštuoto turto aprašą, vietoje minėto pastato areštavo du butus Turniškių g. 13 - 140,27 kvadratinių metrų bendro ploto", - BNS pranešė VTF Turto valdymo skyriaus viršininkės pavaduotoja Regina Motiejūnienė.
Vilniaus apygardos teismas lapkričio pabaigoje pritaikė laikinąsias apsaugos priemones byloje, kurioje Vilniaus elektros montavimo, vėdinimo sistemų įrengimo įmonė "Mobita" iš "Tukompos" siekia prisiteisti 300,7 tūkst. litų skolą, BNS pranešė Vilniaus apygardos teismo atstovė Jolanta Krupičevičienė.
Už prestižiniame Vilniaus Turniškių rajone nekilnojamąjį turtą valdančios komunalinių paslaugų bendrovės "Tukompa" akcijų paketą praėjusį penktadienį įvykusiame aukcione vienintelis jo dalyvis - fizinis asmuo - pasiūlė 13,122 mln. litų.
2006 metais "Tukompa" pateko į kotedžų skandalą, kai paaiškėjo, kad įkeitė "Hansabankui" (dabar "Swedbank") dalį valdomo turto Turniškėse, įskaitant ir prezidento rezidenciją, o už gautą paskolą renovavo kotedžus, kurie yra įteisinti kaip komercinės paskirties objektai - viešbučiai.
Kotedžuose tuomet apsigyveno privatūs asmenys, tarp jų - du jau atsistatydinę prezidento patarėjai.
2008 metais "Tukompos" apyvarta buvo 2,2 mln. litų. Įstatinis bendrovės kapitalas siekia 8,802 mln. litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas