Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Teisėjai grasinta surengti „kaunietišką variantą” 
Portalas "Delfi"", 2009 12 19 
Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėja Vitalija Vaivadienė gavo anoniminį laišką, kuriame jai grasinama susidorojimu ir minimi Kauno įvykiai. Tuomet Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius.
Kaip praneša Policijos departamentas, penktadienį, apie 15 val., į Vilniaus rajono apylinkės teismą, kuris įsikūręs Vilniuje, Kalvarijų g. 28, atėjo laiškas, adresuotas teisėjai V.Vaivadienei, kuri šiame teisme dirba jau penktus metus.
Anot policijos, laiške rusiškai rašoma: „vitalija budti ostorožna tebe ugražajet kaunaskij varijant“.
Teisėjai dėl grasinimų kreipėsi į policiją. Pradėtas tyrimas
Primename, kad spalio 5 d. Kaune buvo nušautas Kauno apygardos teisėjas J. Furmanavičius. Įtariamasis Drąsius Kedys iki šiol nesurastas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas