Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Dvi Kauno pedofilijos bylą tyrusios prokurorės apskundė Generalinę prokuratūrą teismui 
Portalas "Delfi"", 2009 12 03 
Dvi vadinamąją Kauno pedofilijos bylą tyrusios prokurorės, kurioms nuobaudas spalio pabaigoje skyrė generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, apskundė Generalinę prokuratūrą Vilniaus apygardos administraciniam teismui (VAAT).
VAAT skundus įteikė A.Valantino sprendimu atleista tuometinė Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokurorė Genovaitė Ročienė ir pažeminta pareigose tuometinė Kauno apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja, dabar - apylinkės prokurorė Rita Čivinskaitė.
Tai BNS ketvirtadienį patvirtino Prokuratūros profesinės sąjungos vadovas Dainius Pažarauskas.
Kiti penki nubaustieji prokurorai, pasak D.Pažarausko, nusprendė į teismą nesikreipti.
"Šios pareigūnės nori dirbti prokuratūros sistemoje ir tokioje prokuratūros sistemoje, kurioje būtų gerbiami tiek patys darbuotojai, tiek visuomenė. Jos mano, kad neteisingai yra nubaustos", - sakė D.Pažarauskas.
Pasak VAAT administracijos sekretorės Nijolės Kerpauskienės, G.Ročienės skundą teismas gavo trečiadienį, todėl dar nenuspręsta, ar jį priimti.
R.Čivinskaitės skundas gautas lapkričio 23-iąją, VAAT nusprendė jį priimti nagrinėti.
A.Valantinas spalio 30-ąją skyrė nuobaudas septyniems vadinamąją pedofilijos bylą tyrusiems prokurorams.
Generalinio prokuroro sprendimu, iš pareigų buvo atleista Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokurorė G.Ročienė.
Pagal generalinio prokuroro įsakymą, Kauno apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja R.Čivinskaitė ir Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Andrius Kiuršinas pažeminti pareigose.
Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojui Nerijui Marcinkevičiui pareikštas papeikimas, Civilinių bylų skyriaus prokurorei Solveigai Gradzevičienei - pastaba.
Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus vyriausiajam prokurorui Zenonui Burokui skirtas papeikimas, o šio departamento prokurorui Sigitui Jankauskui - pažeminimas pareigose.
Teisėsaugos ieškomas Drąsius Kedys pareiškimą policijai dėl jo dukters tvirkinimo parašė dar pernai lapkritį, bet ikiteisminis tyrimas nebaigtas iki šiol. Vyras viešai kaltino pedofilija Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninį padėjėją Andrių Ūsą ir nenustatytą asmenį Aidą. Mergaitės motiną ir tetą vyras kaltino sąvadavimu.
Spalio 5 dieną Kaune buvo nužudyti teisėjas J.Furmanavičius ir buvusios D.Kedžio gyvenimo draugės, mergaitės motinos sesuo Violeta N. Nusikaltimu įtariamas D.Kedys nerastas iki šiol.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas