Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


D.Kedžio buvusi draugė prašo leisti dažniau matytis su dukra 
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 01 
Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio buvusi draugė Laima Stankūnaitė teismo prašo leisti jai dažniau matytis su savo mažamete dukra. L. Stankūnaitės atskirąjį skundą dėl Kauno miesto apylinkės teismo skubos tvarka pradėtos vykdyti nutarties antradienį pradėjo nagrinėti Vilniaus apygardos teismas, nes visi Kauno apygardos teismo teisėjai nuo šio skundo nagrinėjimo nusišalino – šiame teisme dirba D. Kedžio sesuo Neringa Venckienė.
L. Stankūnaitė taip pat skundžia teismo nutartį, kuria sustabdytas civilinės bylos dėl terminuoto tėvų valdžios apribojimo nagrinėjimas iki tol, kol prokuratūra padės tašką vadinamojoje tvirkinimo istorijoje.
D. Kedžio buvusios sugyventinės skundus Vilniaus apygardos teismo trijų teisėjų kolegija antradienį nagrinėjo rašytinio proceso tvarka – į teismo posėdį nebuvo kviečiama nei skundus rašiusi L. Stankūnaitė su advokate, nei nuo policijos pareigūnų besislapstantis D. Kedys su advokatu.
Savo skunde L. Stankūnaitė teismo paprašė leisti dažniau matytis su dukra, nes dabar ją motina dali matyti tik pirmadieniais ir ketvirtadieniais vos po dvi valandas dalyvaujant Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojui Psichologinės paramos ir konsultavimo centro patalpose.
L. Stankūnaitė norėtų su dukra matytis bent pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 9 iki 17 val.
Ar patenkinti L. Stankūnaitės prašymą, teismas žada paskelbti gruodžio 15-ąją.
Šiuo metu L. Stankūnaitės dukros globa yra patikėta D. Kedžio seseriai ir jos vyrui. Tiesa, L. Stankūnaitė Vilniaus apygardos teismui buvo įteikusi papildomus prašymus – panaikinti N. Venckienei patikėtą jos dukros globą. Tačiau šių prašymų teismas nepriėmė nagrinėti.
L. Stankūnaitė teismui yra apskundusi Kauno teismo dar liepos 30-ąją priimtas nutartis. Praėjus dviem mėnesiams Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir L. Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas