Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


Su N.Venckiene dirbti atsisakę teisėjai kviečiami pasiaiškinti 
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 24 
Kaip išbristi iš konfliktinės situacijos ir kokį rasti tinkamiausią būdą mikroklimato pagerinimui Kauno apygardos teisme, kai trys Civilinių bylų skyriaus teisėjai raštu atsisakė nagrinėti bylas su dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio seserimi Neringa Venckiene? Apie slogią atmosferą viename didžiausių šalies teismų jau šį penktadienį turėtų kalbėtis ir sprendimų būdų ieškoti Teisėjų tarybos nariai.
Pasak Teisėjų tarybos pirmininkės Laimos Garnelienės, į Nacionalinėje teismų administracijoje vyksiantį posėdį yra kviečiami ne tik pareiškimus dėl atsisakymo dirbti su N. Venskiene parašę teisėjai, bet ir į dviprasmišką situaciją pakliuvusi D. Kedžio sesuo bei Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Arūnas Rudzinskas.
Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis yra tarybos narys, todėl jis automatiškai turėtų dalyvauti posėdyje.
„Vienoks ar kitoks sprendimo būdas turi būti rastas, dėl to ir kviečiame visas puses išsakyti savo nuomonę“, - teigė L. Garnelienė.
Trys Kauno teisėjai dar per nužudyto kolegos Jono Furmanavičiaus laidotuves jau pareiškė, jog neposėdžiaus tose pačiose kolegijose su N. Venckiene. Vėliau jie savo poziciją išdėstė raštu - esą D. Kedžio sesuo žiniasklaidoje paskleidė šmeižikiškas žinias apie teismų sistemos darbą.
Teisėjų taryba taip pat turėtų spręsti, ar N. Venckienes elgesys yra suderinamas su teisėjų etikos reikalavimais – jeigu paaiškėtų, kad D. Kedžio sesers pasisakymai išties nebuvo etiški, taryba gali inicijuoti kreipimąsi į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją.
Kauno apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Algimantas Smolskas buvo sakęs, kad dalies teisėjų nenoras kolegialiai nagrinėti bylas su N. Venckiene esą neturės įtakos bylų nagrinėjimo operatyvumui.
Anksčiau žiniasklaida buvo skelbusi, kad ikiteisminį tyrimą dėl mažametės D. Kedžio dukros tvirkinimo atliekanti Vilniaus apygardos prokuratūra esą žada prašyti generalinio prokuroro Algimanto Valantino kreiptis į Seimą dėl leidimo patraukti N. Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl pedofilijos skandalo surežisavimo. Šias žinias Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius vėliau paneigė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas