Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


D.Kedžiu prisistatęs vyras grasino susprogdinti teismą 
Portalas "Delfi"", 2009 11 21 
Penktadienį į sostinės policiją paskambinęs vyras pagrasino susprogdinti teismo rūmus, jei nebus suimtas įtariamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas. Grasintojas prisistatė esąs Drąsius Kedys, kurio jau daugiau kaip mėnesį ieško Lietuvos policija.
Telefoninio teroristo skambučio Vilniaus policija sulaukė penktadienį apie 12.55 val. Savo reikalavimams įvykdyti jis davė tik penkias minutes, rašo 15min.lt.
„Čia Kedys. Jei nesuimsite Ūso, 13 val. susprogdinsiu teismo rūmus Laisvės prospekte“, - policijai pasakė vyriškis ir numetė ragelį.
Policijos pareigūnai teigia neturintys pagrindo manyti, kad skambino tikrasis D. Kedys. Telefoninis teroristas kol kas nesulaikytas.
Teismo rūmuose, kuriuos grasinta susprogdinti, įsikūrę net trys sostinės apylinkės teismai.
Dėl šio skambučio pradėtas tyrimas. O pareigūnai liūdnai pastebi, kad artėja pilnatis. Tad tokių ir panašių skambučių gali tik daugėti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas