Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prieš sistemą


N.Venckienės vyras nebegins D.Kedžio  
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 18 
Policijos ieškomo Drąsiaus Kedžio sesers vyras advokatas Aidas Venckus nusprendė nebeginti savo giminaičio byloje, kurioje policijos ieškomą vyriškį kaunietis verslininkas Andrius Ūsas apkaltino dėl šmeižto bei reikalauja milijono litų neturtinės žalos atlyginimo. Tai trečiadienį paaiškėjo Vilniaus miesto trečiajame apylinkės teisme, kuris iš esmės taip ir nepradėjo nagrinėti D. Kedžiui iškeltos bylos.
Privataus kaltinimo bylą nagrinėjanti teisėja Aldona Tumelionytė paskelbė, kad gavo advokato A. Venckaus (jo žmona – D. Kedžio sesuo, teisėja Neringa Venskienė) pareiškimą, kuriame jis nurodė, jog byloje toliau neatstovaus D. Kedžio interesams.
Teismas dar lapkričio 10-ąją gavo ir A. Ūso prašymą atidėti baudžiamosios bylos nagrinėjimą.
„Jam yra problemų atvykti dėl taikomų apsaugos priemonių, taip pat nurodo, kad yra maža tikimybės, jog į posėdį atvyks kaltinamasis“, - susirinkusiems žurnalistams sakė teisėja.
Ji pažymėjo, kad ir A. Ūsui, ir D. Kedžiui bei jo advokatui buvo tinkamai pranešta apie teismo posėdžio datą, tačiau dėl objektyvių priežasčių bylos nagrinėjimas bus atidėtas.
D. Kedžiui iškeltą bylą teismas toliau ketina nagrinėti sausio 11-ąją.
Po teisėjo ir savo sugyventinės sesers nužudymo nuo pareigūnų pasislėpusį D. Kedį verslininkas kaltina šmeižtu – esą jis įvairiose informavimo priemonėse jį išvadino pedofilo bei aiškino, jog jis tvirkino mažametę mergaitę.
Šiuo metu yra paskelbta D. Kedžio tarptautinė paieška.
DELFI primena, kad D. Kedys beveik prieš metus kreipėsi į Kauno policiją dėl savo mažametės dukros ir jos pusseserės tvirkinimo. Prie tvirkinimo organizavimo, anot jo, esą prisidėjo ir mergaičių motinos. Mažamečių tvirkinimu jis kaltino teisėją Joną Furmanavičių, Pilietinės demokratijos partijos atstovą A.Ūsą bei nenustatytą asmenį vardu Aidas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas