Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo konsultantų interesai


Viešojoje įstaigoje - kaip savo dvare 
Kristina Kučinskaitė, „Lietuvos žinios“, 2009 10 30 
Viešosios įstaigos Raudondvario dvaro direktorės abu pavaduotojai, turintys rengti projektus europinei paramai gauti, dalį savo pareigų perleido bendrovei, kuri už triūsą iš jų darbovietės gavo dešimtis tūkstančių litų.
Kauno rajone esantis Raudondvario dvaras sulaukia vis daugiau turistų dėmesio, nors XVII amžiaus pradžios renesanso architektūros paminklas tebėra apleistas. Norėdama jį atkurti Kauno rajono savivaldybė šių metų pradžioje įsteigė viešąją įstaigą Raudondvario dvarą, kuri turi rūpintis dvaro išsaugojimu.
Dar pavasarį įstaigos direktore tapo atviro konkurso eiti šias pareigas nugalėtoja Snieguolė Navickienė. Jai skirtas 3500 litų mėnesinis atlyginimas. Netrukus Raudondvario dvaro darbuotojų gretas papildė dar trys asmenys - darbininkas ir du direktorės pavaduotojai Egidijus Morkūnas ir Vita Tarvydienė. Abu pavaduotojai gauna po 2975 litus per mėnesį.
"Pavaduotojai priimti tvirtinant, kad jų reikia norint parengti projektus Europos Sąjungos (ES) fondų paramai gauti. Per pusmetį jie tesugebėjo pateikti vieną paraišką dėl menų inkubatoriaus", - piktinosi LŽ kalbintas Kauno rajono tarybos narys Leonardas Gineika.
Tačiau Raudondvario dvaro direktorė S.Navickienė LŽ tikino, kad jos pavaduotojai tinkamai atlieka savo pareigas. "Buvusiame dvaro žirgyne įsteigsime menų inkubatorių. Pavaduotojos V.Tarvydienės darbas - padaryti viską, kad pastatas būtų gyvas, - aiškino S.Navickienė. Ji mėgino įtikinti LŽ, kad įstaiga pati rengia projektus ES paramai gauti, kai kuriuos jų esą padeda rengti Kauno rajono savivaldybės administracijos specialistai.
Už ES skirtus beveik 20 mln. litų bus atliekama dvaro renovacija ir įdiegtos šilumą taupančios sistemos. Tam buvo parengti du investiciniai projektai. Tačiau nė vieno jų nerengė viešoji įstaiga.
Abiejų projektų paraiškas parengė UAB "Eldra": vieną už 19 754 litus, kitą - už 71 980 litų. "Mes patys kol kas esame parengę vieną projektą, susijusį su dvaro menų inkubatoriumi", - galiausiai pripažino S.Navickienė. Direktorė neatskleidė, ar prie šio projekto prisidėjo privatūs konsultantai.
S.Navickienės tvirtinimu, dvarą tikimasi sutvarkyti iki 2013 metų. Raudondvario dvarą XVI amžiaus antroje pusėje įkūrė Kauno vėliavininkas Vaitiekus Dziavaltauskas, o nuo XIX amžiaus pradžios jį valdė grafai Tiškevičiai. Nuo 1957 metų visas ansamblis buvo Lietuvos žemės ūkio instituto globoje. Dabar pilyje veikia instituto mokslinė biblioteka ir Raudondvaryje gimusio kompozitoriaus J.Naujalio memorialinis muziejus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas