Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


Nuosprendį apskundė ir G.Petrikas, ir prokurorai 
Portalas "Delfi"", 2009 08 22 
Buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas ir Kauno apygardos prokuratūra nesutinka su nuteistajam Kauno apygardos teismo paskirta maksimalia bausme ir tokį nuosprendį apskundė. G. Petrikas į pagalbą pasitelkė ir antrą advokatą, kurio paslaugų lygiai prieš pusmetį buvo atsisakęs. Advokatai įsitikinę, kad EBSW vadovas nepagrįstai skubos tvarka pasodintas į kalėjimą.
Kaip šeštadienį rašo „Kauno diena“, dar savaitės pradžioje ant Kauno apygardos teismo stalo atgulė iš viso trys apeliaciniai skundai. Vienas jų – Kauno apygardos prokurorų, kitas – paties nuteistojo Gintaro Petriko, o trečias – vėl jį ginti ėmusio advokato Gintaro Černiausko.
Liepos 27-ąją Kauno apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Kęstutis Dargužis paskelbė griežtą nuosprendį ir paskyrė G.Petrikui maksimalią įstatymų numatytą bausmę – septynerius metus laisvės atėmimo, atliekant ją pataisos namuose. Tokios bausmės ir buvo prašę kaltinimus šioje byloje palaikantis Kauno apygardos prokuroras Zenas Leonavičius.
Realiai už grotų G.Petrikui tektų praleisti 2 metus ir 8 mėnesius. Be to, teismas pakeitė ligtolinę kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti į griežtesnę – suėmimą teismo salėje, tad iškart po nuskambėjusio nuosprendžio nuteistasis su antrankiais ir lydimas konvojaus išvežtas į tardymo izoliatorių.
Nors teismas ir patenkino prokuroro prašymą nuteisdamas G.Petriką maksimalia bausme ir iškart leisdamas suimti, valstybės kaltintojai nutarė paprašyti dar daugiau. Pasak „Kauno dienos“, Kauno apygardos prokuratūros įteiktame apeliaciniame skunde prašoma, kad teismas konfiskuotų nuteistojo turtą, kurio dar gali būti likę užsienio šalyse – Latvijoje ir Danijoje.
48-erių Gintaras Petrikas kaltintas suorganizavęs didelės vertės svetimo turto – daugiau nei 24 mln. 227 tūkst. litų – iššvaistymą. Visi šie pinigai – investicinei akcinei bendrovei "Investicinė Kauno holdingo kompanija" (IKHK) indėlininkų patikėtos lėšos.
Dar viena G. Petriko baudžiamoji byla yra nagrinėjama Vilniaus apygardos teisme.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas