Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


Milijonus iššvaistęs G.Petrikas nuteistas maksimalia bausme ir suimtas teismo salėje 
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 07 27 
Pirmadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį daugiau nei 24 milijonų litų iššvaistymu kaltinamam Gintarui Petrikui. Teismas buvusiam EBSW prezidentui skyrė maksimalią 7 metų laisvės atėmimo bausmę. G. Petrikas buvo suimtas teismo salėje.
Tiesa, G. Petrikui į bausmės laiką įskaičiuotas laikas praleistas nelaisvėje JAV ir Lietuvoje. Taip pat pritaikyta 1/6 bausmės laiko amnestija, tad G. Petrikas kalėjime praleis apie 2 metus ir 8 mėnesius.
14 tūkstančių Lietuvos gyventojų indėlius išvaistęs G. Petrikas savo kaltės viso proceso metu nepripažino, o po nuosprendžio nuteistojo advokatas Vytautas Sviderskis žadėjo skųsti nuosprendį.
„Be jokios abejonės nuosprendį apskųsime, nes jis nėra adekvatus“, - teismo salėje sakė V. Sviderskis.
Po nuosprendžio pareigūnai uždėjo antrankius ant G. Petriko rankų, o pats nuteistasis gausiai susirinkusiems žurnalistams neištarė nė žodžio.
Teismo procesą stebėjo ir keli indėlius praradę žmonės.
„Aš jį (G. Petriką – DELFI) iškart nušaučiau arba pakarčiau pačiam teisme“, - sunkiai emocijas tramdė senyvo amžiaus moteris.
Taip pat teismas apribojo G. Petriko teises į sukauptą turtą – ginklus bei jų priedus, buitinę techniką. Taip pat areštuotos G. Petriko banko sąskaitos Latvijos, Danijos bankuose.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas