Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo konsultantų interesai


Paskui madą ateina ir konsultantai  
Vytautas Gaižauskas, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 26 
Kauno UAB "Ispado" skelbia konsultuojanti verslininkus, kaip įrengti SPA centrus. Pasiskolinusi veiklos idėją iš užsienio, bendrovė stengsis užimti šią konsultacijų nišą ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse Latvijoje bei Estijoje. "Pagrindiniai mūsų užsakovai bus viešbučiai - jiems turėtų tekti daugiau kaip 60% įmonės apyvartos", - mano Ina Tursienė, UAB "Ispado" direktorė. Ji vardija, kad SPA centrus dabar planuoja įsirengti ne tik kurortų, bet ir Vilniaus viešbučiai. Nes, anot jos, SPA centrai ir išpopuliarėjo JAV prieš ketvirtį amžiaus, kai viešbučiai ieškojo paslaugų, kuriomis galėtų pakelti savo viešbučių vertę ir pritraukti klientų. Ponia Tursienė anksčiau ilgai dirbo SPA versle, ten dirbdama ji sakosi pastebėjusi, ko trūksta šiai rinkai. "Kol kas Lietuvoje SPA centrą norintys įsirengti užsakovai kreipiasi patarimų į architektą arba į įrangos ir medžiagų pardavėją. Bet architektų, kurie gerai išmanytų SPA technologijas, patalpų išdėstymo ir dydžio poreikį, Lietuvoje nėra, o pardavėjų konsultacijos neretai būna vienpusiškos",- svarsto ji ir pabrėžia, kad nemažai investicijų reikalaujančio centro negalima kurti "apgraibomis".
Idėją importavo
Mintis kurti tokio pobūdžio įmonę p. Tursienei kilo būnant Monake vykusioje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje SPA veiklai. Ten ji sutiko panašioje Švedijos konsultacinėje įmonėje dirbančią kolegę, iš kurios ir sužinojo daugiau apie šią veiklos sritį. "Išsiaiškinau, kad ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje niekas panašių konsultacijų neteikia, - sako įmonės vadovė. - Tiesa, Rusijos rinkoje tokių įmonių jau galima rasti." "Ispado" žada siūlyti visą kompleksą su SPA veikla susijusių konsultacijų - nuo darbo kartu su architektais iki šlepečių parinkimo, įskaitant kainodaros strategiją ir kitus dalykus. "SPA paslaugų kainos viešbučiuose pasaulyje nėra nustatomos iš lubų, jos visada yra susijusios su nakvynės kaina viešbutyje", - pabrėžia pašnekovė.
2006 04 26

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas