Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


„Viasat“ grupė pradėjo naujo sporto kanalo transliacijas, daugelis žiūrovų nematys Eurolygos 
Portalas "Delfi"", 2009 01 07 
Sausio 7 d. „Viasat Broadcasting“ pradėjo transliuoti naują sporto kanalą „Viasat Sport Baltic“. Lietuvių, latvių ir estų kalbomis atitinkamai kiekvienoje Pabaltijo šalyje transliuojamas kanalas šio regiono gyventojams parodys svarbiausias sporto rungtynes.
„Viasat Sport Baltic“ ketina parodyti efektingiausias Eurolygos, UEFA Čempionų lygos, Pasaulio ledo ritulio čempionato, automobilių sporto, ATP teniso turnyro bei kitų sporto šakų rungtynes. Daugiausiai dėmesio skirta populiariausioms sporto šakoms – krepšiniui ir futbolui, kitoms – šiek tiek mažiau.
„Viasat Broadcasting" ką tik paskelbė pratęsusi sutartį su Eurolyga dėl turnyro teisių Baltijos šalims ir Skandinavijai iki 2015 metų.
Prasidėjus naujo sporto kanalo transliacijoms, TV3 ir TV6 žiūrovai daugiau neišvys Eurolygos rungtynių. Jas transliuos „Viasat Sport Baltic“, kuri galės matyti tik palydovines „Viasat“ antenas arba dviejų kabelinių televizijų – „Init“ ir „Vinita“ paslaugomis besinaudojantys vartotojai.
Šių televizijų žiūrovai privalo kas mėnesį mokėti vartotojų mokesčius.
UEFA Čempionių lygos turnyro transliacijos lieka TV6 eteryje.
Savo ruožtu kabelinių televizijų asociacija išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, jog kabelinės televizijos labai abejoja, ar iš tiesų „Viasat“ yra pajėgi tesėti savo pažadus. Prieš trejetą metų su tokiu pačiu triukšmu pasirodė net dvi „Viasat“ sporto programos – „Viasat Sport 2“ ir „Viasat Sport 3“, kuriose Viasat kompanija žadėjo rodyti tiesiogines transliacijas iš Europos futbolo klubų komandų varžybų ir kitus, nemažiau populiarius sporto renginius. Nė vienas iš šių pažadų nebuvo įgyvendintas. Maža to: netgi ir žinodami, kad nepajėgs įgyvendinti šių sporto kanalų projekto, Viasat ir toliau pardavinėjo menkaverčius TV kanalus, todėl kabelinės televizijos bendrovės neturi pagrindo pasitikėti šia kompanija ir jos darbo principais.
Paskelbusi apie tai, kokios kabelinės televizijos kompanijos ruošiasi retransliuoti „Viasat Sport Baltic“ programą, „Viasat“ nė žodžiu neužsiminė apie vienašališkai nutrauktą susitarimą su Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) dėl programų „Viasat Sport 2“ ir „Sport 3“ platinimo, kuris galiojo iki 2009 metų gruodžio 31 d., bei kelis kartus išaugusią (lyginant su ankstesnėmis „Viasat Sport“ programų kainomis) kainą.
Kabelinės televizijos teigia negavusios naujosios „Viasat Sport Baltic“ programų tinklelio ir įsipareigojimo rodyti būtent reklamuojamus sporto renginius.
Dauguma kabelinių televizijų nusprendė š.m. sausio - vasario mėnesiais programą „Viasat Sport Baltic“ rodyti laikinai ir sprendimus dėl ilgalaikių sutarčių pasirašymo priimti vasario mėnesį, susipažinus ir įvertinus realų programos turinį ir kainą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas