Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


SEB prognozuoja TPP posūkį į kairę  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 16 
SEB banko analitikai, antradienį paskelbę Lietuvos makroekonomikos apžvalgą, joje pateikė ir politinių įvykių šalyje prognozę: vyriausybės krizės įveikimo plane bankininkai pastebėjo „minų“ kurios esą gali iš vidaus išsprogdinti valdančiąją koaliciją, o Tautos prisikėlimo partiją (TPP) „smarkiai pasukti į kairę“.
Pastebėdami, kad naujosios vyriausybės veiklos programa yra pagrįsta vadinamuoju krizės įveikimo planu, SEB banko analitikai teigia, kad šis planas tapo ir koalicinės sutarties pamatu.
„Deja, jau čia slypi keletas „minų“, kurios gali iš vidaus išsprogdinti valdančiąją koaliciją“, - teigiama „Politikos aktualijų“ skyriuje, kuriuo pradedama „Lietuvos makroekonomikos apžvalga“.
„A. Kubiliaus filosofija „stabilumas yra ne viskas, bet be stabilumo nėra nieko“ nepatinka vienam iš koalicijos partnerių A. Zuokui, kuris prioritetą teikia ekonomikos skatinimui ir gyventojų perkamosios galios didinimui. Mokesčius ne didinti, o mažinti norėtų ir Liberalų sąjūdis. Ir tik TPP yra gana indiferentiška krizės įveikimo planui, nežinia ar dėl dėmesio kitiems dalykams, ar dėl idėjų stygiaus“ – teigia SEB banko analitikai.
Jų manymu, A. Valinsko partijos bodėjimasis ekonominės politikos temomis nebus amžinas ir artėjant Prezidento rinkimams arba kilus visuomenės nepasitenkinimo krizės įveikimo planu bangai, TPP „gali smarkiai pasukti į kairę ir imti kritikuoti programą dėl jos radikalumo ir socialinio nejautrumo“.
„Manome, kad šį kartą nereikės laukti 100 dienų ar iki rudens ir mes jau artimiausiais mėnesiais išvysime, kiek tvirta bei gyvybinga bus ši valdančioji koalicija ir A. Kubiliaus vyriausybė“, - teigia SEB banko analitikai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas