Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


„Tvarkietė” G.K.Meilūnienė Vilniaus taryboje perbėgo pas liberalcentristus  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 15 
Vilniaus miesto savivaldybės valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos atstovė Genovaitė Karolina Meilūnienė perbėgo į opozicinę Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakciją. Tai DELFI pirmadienį patvirtino liberalų frakcijos seniūnas Algimantas Vakarinas.
LiCS teigimu, netvarka savivaldybės įmonėje „Šnipiškių ūkis”, kuri administruoja ir Kalvarijų turgavietę, neefektyvus ir neskaidrus Vilniaus miesto valdymas bei aktualių problemų nesprendimas lėmė, kad G. K. Meilūnienė išėjo iš partijos „Tvarka ir teisingumas“.
Tarybos narė G. K. Meilūnienė dirba Kalvarijų turgavietės administratore.
Politikė DELFI savo sprendimo nekomentuoja.
Vilniaus miesto meras, TT atstovas Juozas Imbrasas apie kolegės sprendimą pirmadienį teigė dar nežinojęs: „Jeigu taip, manau, ji turės palikti ir partiją“.
G. K. Meilūnienei prisijungus prie LiCS frakcijos, ši skaičiuoja turinti 10 narių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas