Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Byra socdemų frakcija Vilniaus savivaldybėje  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 11 
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos socialdemokratų (LSDP) frakcijos narė Jūratė Žeimienė stabdo narystę partijoje ir frakcijoje. Apie tai politikė pareiškė ketvirtadienį vykusiame LSDP Vilniaus skyriaus tarybos posėdyje, kuriame sostinės socialdemokratai nusprendė grįžti į valdančiąją koaliciją taryboje ir kandidatu į vicemero postą siūlyti skyriaus lyderį ir frakcijos seniūną Romą Adomavičių.
„Aš vis dar tikiu, kad politika gali būti morali. Bet kai karalius nuogas, o visi mato gražius jo rūbus... Esu pirmoji, kuri pasakė, kad karalius nuogas“, - DELFI ketvirtadienį teigė J. Žeimienė.
Plačiau savo sprendimo motyvus ji žadėjo paaiškinti vėliau, tačiau patikino, kad tai nebuvo „karštas“ sprendimas.
J. Žeimienei sustabdžius narystę, LSDP frakcijoje sostinės taryboje liko vos keturi nariai. Anksčiau šią frakciją paliko iš partijos pašalintas Algirdas Paleckis.
DELFI primena, jog ateinantį trečiadienį šaukiamame Vilniaus savivaldybės tarybos posėdyje buvo tikimasi iškelti kandidatus į vicemero postus iš LSDP, „Tvarkos ir teisingumo“ (TT) bei Nepriklausomos frakcijų bei atgaivinti valdančiąją koaliciją kartu su Lenkų rinkimų akcijos (LLRA) frakcija.
Vilniaus meras Juozas Imbrasas jau kurį laiką dirba tik su vienu pavaduotoju, LLRA deleguotu Arturu Liudkovskiu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas