Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Pagėgių meras valdžią perdavė broliui  
Portalas "Delfi"", 2008 11 15 
Į Seimą išrinktas "tvarkietis" 45-erių Kęstas Komskis Pagėgių savivaldybės mero kėdę, kaip ir spėta, paliko metais jaunesniam broliui Virginijui. Pasak dienraščio "Lietuvos rytas", V.Komskis - absoliučią daugumą Pagėgiuose turinčios partijos "Tvarka ir teisingumas" narys savivaldybės taryboje nuo 2003 metų. Šios partijos frakcija ketvirtadienį V.Komskį ir pasiūlė į mero postą, vos atsistatydino brolis Kęstas.
Tik trys opozicijos nariai balsavo už savo kandidatą - kavinės ir viešbučio savininką 43-ejų Gintautą Petrauską.
V.Komskis yra baigęs Plungės statybos technikumą, o neakivaizdžiai - Kaliningrado technikos universitetą. Anksčiau šios Rusijos aukštosios mokyklos diplomą gavo ir K.Komskis. Naujojo mero šeima valdo prekybos ir turizmo bendrovę "Lavirga" Vilkyškiuose.
2006 metais Vyriausioji tarnybinės etikos komisija buvo pripažinusi, kad K. ir V.Komskiai valdžią naudoja ne rinkėjų interesams ir yra pažeidę Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.
K.Komskis Pagėgių mero pareigas ėjo nuo 2003 metų. Tarybos mandato jis atsisakė šią savaitę, nes po kelių dienų taps parlamentaru.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas