Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Chaotiška taryba Šiaulius gramzdina į neteisėtą skolą  
Šiaulių apskrities televizija, Portalas "Delfi", 2008 11 06 
Beveik dešimties milijonų litų paskola, kurią Šiaulių miesto taryba visai neseniai nutarė imti, kaip paaiškėjo, imama neteisėtai. Tai paaiškėjo jau pradėjus ieškoti, kas paskolą duos.
Vyriausybės atstovas sako, kad taryba tokio projekto iš vis negalėjo svarstyti, juo labiau patvirtinti - tai prieštarauja įstatymui. Vyriausybės atstovas Šiaulių apskrityje Vaclovas Volkovas aiškina, kad ilgalaikę paskolą galima imti tik investicinių projektų finansavimui, o Šiaulių miesto taryba paskolą nutarė imti jau turimoms skoloms užkamšyti.
„Tai neteisėta, - sako V. Volkovas. Tokiu atveju atsakymas tik vienas - taryba turės atšaukti sprendimą imti ilgalaikę paskolą „pravalgymui“.
Apie ketinimus imti ilgalaikę 10 milijonų litų paskolą, kuria buvo planuojama užkamšyti skolas, prabilo Šiaulių miesto tarybos opozicija. Jos atstovai sako, kad tokios sumaišties, kokia dabar tvyro Šiaulių miesto taryboje, nėra buvę niekada - negana to, kad keturi tarybos nariai, meras, jo pavaduotoja įtariami melagingai liudiję kyšininkavimo byloje, kad du tarybos nariai išvis nedalyvauja posėdžiuose, taryba dar priiminėja ir miestą žlugdančius finansinius sprendimus.
„Reikėjo galvoti, iš ko reiks atiduoti, kai darbus užsakinėjo. Reikia galvoti, iš ko tas paskolas atiduosim, dabar jas paėmę“, - tarybos darbą kritikuoja opozicija.
Atšaukus ilgalaikės paskolos ėmimą lieka neaišku, iš ko užkamšyti skolas - įstaigoms, kurių darbai užsakyti ir jau atlikti, nėra iš ko mokėti.
Tarp jų papuola ir Gyvūnų globos namai, kuriuose surinktus beglobius keturkojus maitina ir gydo jų vadovė, viską finansuodama iš santaupų ir mieste surinktos labdaros.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas