Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Vilniaus savivaldybėje – suolų skandalas  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 11 04 
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas antradienį sustabdė pirkimų konkursą, kurio metu savivaldybė ketino įsigyti ir Sereikiškių parke pastatyti 102 naujus suolus. Konkursas stabdomas paaiškėjus, kad jo sąlygos gali būti palankios vienam gamintojui. Pirkimų vertė galėjo siekti iki 0,5 mln. litų. Konkurso medžiagą direktorius ketina perduoti Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).
Sostinės savivaldybės Miesto tvarkymo skyrius spalio pabaigoje paskelbė mažos vertės pirkimų konkursą 102 suolų pagaminimui ir pastatymui Sereikiškių parke.
Konkurso sąlygose skelbiama, kad suolai turi būti pagaminti iš tropikinio arba analogiško kietmedžio, apdoroto pagal „Lignus“ arba analogišką technologiją. Suolų kojos turi būti iš ketaus, apdorotos pagal „Ferrus“ arba analogišką antikorozinę technologiją ir dažytos pilkais grafitiniais dažais.
DELFI žiniomis, šie medžiagų parametrai, kaip ir prašomų pateikti suolų lentų plotis, ilgis ir storis, visiškai sutampa su vienos Ispanijos bendrovės gaminamo produkto aprašymu. Panašu, kad suolo charakteristika tiesiog nukopijuota iš kompanijos „Benito“ interneto puslapio.
Spėjama, kad šiuos suolus būtų importavusi kuri nors lietuvių bendrovė.
„Tai yra akivaizdus neskaidraus konkurso pavyzdys, kuriame galima įžvelgti ir korupcijos prielaidų. Konkursą stabdome, jo sąlygas teks taisyti“, - DELFI antradienį pareiškė G. Paluckas.
Jis žadėjo išsiaiškinti, kas iš savivaldybės tarnautojų dalyvavo ruošiant sąlygas pirkimo konkursui ir kreiptis į STT, kad pareigūnai ateityje stebėtų šių tarnautojų veiklą.
Sostinės savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Ričardas Krujalskis DELFI antradienį sakė apie administracijos direktoriaus sprendimą nieko negirdėjęs, todėl negalįs plačiau komentuoti.
„Jeigu kilo problemų, galėjo ir sustabdyti (konkursą – DELFI). Tačiau gali būti, kad taip tik atrodo (sąlygos, palankios konkrečiam gamintojui – DELFI)“, - sakė skyriaus vedėjas.
Anksčiau Vilniaus mieste jau buvo kilę įtarimų dėl savivaldybės brangiai įrengtų suolų ir šiukšliadėžių šunų vedžiojimo aikštelėse.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas