Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


J.Imbrasas Vilniuje iš naujo buria koaliciją  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 10 28 
Dešiniosioms partijoms pradėjus formuoti daugumą Seime, Vilniaus miesto valdančioji „Tvarkos ir teisingumo“ (TT) frakcija veda derybas dėl koalicijos sutvirtinimo sostinės savivaldybėje. DELFI žiniomis, Vilniaus meras Juozas Imbrasas siekia iš naujo suburti buvusius koalicijos partnerius, pirmiausiai socialdemokratus, kurie formaliai yra nutraukę savo dalyvavimą miesto valdyme.
„Turėjome tokį tarpinį pokalbį ir aš supratau, kad jie (LSDP frakcija – DELFI) nori Vilniuje būti valdžioje. Laukiame, ką pasakys jų partijos vadovybė“, - antradienį teigė J. Imbrasas.
Meras patikino, kad socialdemokratams sostinės taryboje būtų pasiūlytas vicemero postas, kuris jiems priklausė pagal ankstesnį susitarimą.
Be to, LSDP yra atitekęs savivaldybės administracijos direktoriaus postas, kurį iki šiol užima partijos deleguotas Gintautas Paluckas.
Socdemai ieškos naujo vado?
„Mes, be abejo, nenorime nusimesti atsakomybės ir lėkti į krūmus, todėl įdėmiai seksime situaciją ir žiūrėsime, kaip galėtume konstruktyviai ir produktyviai dalyvauti Vilniaus miesto tarybos veikloje“, - DELFI teigė sostinės socialdemokratų lyderis Romas Adomavičius.
Tačiau, DELFI žiniomis, po ypač nesėkmingų Seimo rinkimų rezultatų Vilniaus mieste, didžiausiame LSDP skyriuje vėl bręsta lyderio krizė ir gali būti sunku išsirinkti kandidatą į vicemero postą.
Svarstoma ne tik R. Adomavičiaus, bet ir tarybos narių Juro Poželos bei Jūratės Žeimienės kandidatūros.
„Kad svarstomi įvairūs variantai, tai yra gerai, o koks bus pasirinktas, parodys balsavimas“, - sakė R. Adomavičius.
Postų užteks visiems
Vilniaus meras J. Imbrasas antradienį DELFI patvirtino, kad dėl paramos koalicijai kalbasi ir su Nepriklausoma frakcija savivaldybėje, kuri dar nėra apsisprendusi bet „irgi nori dirbti miesto labui“.
Anot mero, šiai frakcijai taip pat gali būti pasiūlytas vicemero postas.
DELFI žiniomis, pasikalbėti su J. Imbrasu antradienį buvo užsukęs ir jokiai frakcijai nepriklausantis Algirdas Paleckis.
„O jeigu ir dešinieji dar norės paremti, tai gal ir jiems kokį kąsnelį, o maža ką...“ - linksmai nusiteikęs koaliciją „klijavo“ sostinės meras.
DELFI primena, jog Vilniaus miesto savivaldybėje yra įsteigti iš viso keturi vicemerų postai, trys iš jų šiuo metu yra laisvi.
Mero pavaduotoju dirba tik Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (6 narių frakcija) atstovas Arturas Liudkovskis, kurio frakcija be užuolankų remia valdančiuosius „tvarkiečius“.
Paramą valdantiesiems yra nutraukę Liberalų sąjūdžio (4) atstovai, kurie kartu su Liberalų ir centro sąjungos (9) bei Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (10) frakcijomis grasina merui interpeliacija.
TT frakcija sostinės taryboje turi 11 narių, LSDP - 5 ir Nepriklausoma frakcija - 5 atstovus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas