Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Imbrasas nenori į Seimą - mėgins išlaikyti Vilnių  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 10 27 
Vilniaus miesto meras „tvarkietis“ Juozas Imbrasas, Seimo rinkimuose iškovojęs parlamentaro mandatą, linkęs pasilikti sostinės vadovo poste. Partija „Tvarka ir teisingumas“ (TT) tikisi socialdemokratų palaikymo ir mėgins išlaikyti miestą savo rankose. Tuo tarpu opozicijos lyderiu savivaldybėje vadintas konservatorius Kęstutis Masiulis traukia į Seimą.
„Aš noriu likti, bet nuo norų dar ne viskas priklauso. Jeigu bus socialdemokratų palaikymas, mėginsime Vilnių išsaugoti“, - pirmadienio rytą DELFI teigė J. Imbrasas.
Socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gediminas Kirkilas žurnalistams kalbėjo, kad situacija Vilniaus savivaldybėje labai priklausys nuo J. Imbraso sprendimo.
„Jeigu J. Imbrasas išeitų į Seimą, padėtis gerokai keistųsi. Labai didelis klausimas, kokia galėtų susiformuoti nauja dauguma, - svarstė socdemų lyderis. - O jeigu ne, tai aš kol kas nematau ypatingo pagrindo mums sugrįžti atgal į valdžią, nebent būtų pasiūlymų arba kas nors keistųsi. Kol kas niekas nesikeičia“.
Taip pareiškęs G. Kirkilas pridūrė, kad dėl situacijos sostinės savivaldybėje spręs partijos Vilniaus skyrius.
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas Vilniaus savivaldybėje K. Masiulis, Seimo rinkimus laimėjęs vienmandatėje Kelmės apygardoje, paliks sostinės tarybą ir toliau darbuosis parlamente.
„Jau turiu žmonių mandatą – betarpišką, tiesiogiai man atiduotą. Žmonės Kelmėje sudėjo dideles viltis, todėl man dabar tenka labai didelė atsakomybė“, - DELFI sakė K. Masiulis.
Jis pareiškė viltį, kad ir be jo likę partiečiai sostinės savivaldybėje tęs pradėtą darbą – sieks nuversti Vilniaus merą J. Imbrasą. „Jeigu formuosis tokia vyriausybė, kaip dabar atrodo, gali būti lengviau šnekėtis ir savivaldybėje“, - sakė konservatorius.
Seimo nario mandatą vienmandatėje Tauragės rinkimų apygardoje iškovojo dar vienas Vilniaus savivaldybės tarybos narys konservatorius Stasys Šedbaras.
Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos sostinės savivaldybėje seniūnas Arūnas Štaras pirmadienį DELFI teigė, kad Vilniaus klausimas derybose dėl koalicijos Seime dar nekeliamas.
„Tačiau jis natūraliai kils. Gali būti, kad artimiausiu metu“, - sakė liberalas.
A. Štaras anksčiau buvo įvardintas Vilniaus miesto savivaldybės liberalų ir konservatorių kandidatu į mero postą. Parlamentaro mandato šis sostinės tarybos narys neiškovojo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas