Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Vilniaus savivaldybėje – skaičių karas  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 11 
Vilniaus miesto savivaldybės opozicinė Tėvynės sąjungos (TS) frakcija paskelbė aptikusi „gausybę pažeidimų“ savivaldybės 2008 m. pirmojo pusmečio biudžeto vykdymo ataskaitoje bei suabejojo vieno iš departamentų vadovės, socialdemokratės kompetencija. Konservatorių įžvalgos nustebino savivaldybės administracijos vadovą: „Arba jie susipainiojo, arba nemoka skaičiuoti“.
„Kultūros ir ugdymo departamentas, prižiūrimas socialdemokratų paskirtos vadovės, nevykdo asignavimų plano“, - ketvirtadienį pareiškė TS frakcijos atstovas Kęstutis Masiulis.
Jo teigimu, kai kurioms tarybos nustatytoms programoms panaudota vos 12 proc. skirtų lėšų, lengvatinio moksleivių vežimo kompensavimui - 79 proc., mokinių iš mažas pajamas gaunančių šeimų maitinimui - 48 proc., o vaikų ir jaunimo programoms išleista tik trečdalis to, kas skirta pagal biudžetą.
Todėl K. Masiulis miesto savivaldybės tarybos posėdyje prašė svarstyti, ar šio departamento direktorė Lilijana Kairienė gali toliau eiti savo pareigas.
. „Man atrodo, jie (konservatoriai - DELFI) visiškai susipainiojo. Suprasčiau, jeigu šį klausimą keltų spalio viduryje...“, - stebėjosi savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas, į šias pareigas deleguotas socialdemokratų partijos (LSDP).
Jo teigimu, taryboje buvo tvirtinama pirmojo pusmečio biudžeto vykdymo ataskaita, todėl esą normalu, jeigu per pusę metų įsisavinta pusė skirtų pinigų.
„Be abejo, yra eilučių, kuriose įsisavinimas mažesnis, tačiau tai nėra problema, nes paslaugų teikimo sutartys pasirašomos pirmą pusemetį, o mokėjimai nusikelia į antrąjį. Pvz., mokyklų langų keitimo programoje numatyta 14 mln. litų, pirmą pusmetį įsisavinimas vos keli procentai, tačiau mokėjimai bus tik spalio pabaigoje, kai bus pasirasyti darbų atlikimo aktai“, - aiškino G. Paluckas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas