Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


Opozicijai pritrūko jėgų sukilti prieš J.Imbrasą  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 10 
Vilniaus miesto savivaldybės opozicija pirmajame tarybos posėdyje po vasaros atostogų nepateikė ilgai ruoštos interpeliacijos merui Juozui Imbrasui. Iniciatorių teigimu, juos pavedė socialdemokratai, nesutikę kartu versti mero. Šie teigia, jog perversmas savivaldybėje iki Seimo rinkimų dar gali įvykti.
„Nepavyko užsitikrinti socialdemokratų (LSDP) frakcijos paramos“, - žurnalistams trečiadienį pareiškė Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Arūnas Štaras, paklaustas, kodėl opozicija nesiūlo tarybai balsuoti dėl interpeliacijos merui.
Jis prognozavo, kad valdančioji dauguma savivaldybėje vis tiek pasikeis, tačiau jau po Seimo rinkimų.
„Neabejoju, kad Vilniaus mero klausimas bus keliamas derybose dėl premjero, Seimo pirmininko ir komitetų vadovų“, - sakė A. Štaras.
LSDP frakcijos seniūnas Romas Adomavičius, paklaustas, kodėl frakcija nepritarė interpeliacijai, žurnalistams pareiškė, kad „niekas su socialdemokratais iki šios dienos rimtai nekalbėjo“.
„Mes patys nesiveržiame, yra frakcijos, kurios organizuoja (interpeliaciją – DELFI), tai aš manau, gal kada nors ir kalbėsis su mumis. Tada ir spręsime“, - sakė R. Adomavičius.
Jis patikino, kad dar vienas tarybos posėdis, kuriame gali būti sprendžiamas mero likimas, gali įvykti iki Seimo rinkimų: „Viskas įmanoma. Pagal reglamentą, jeigu bus surinkti parašai, meras per 14 dienų turės kviesti posėdį arba jis įvyks be mero“.
DELFI primena, kad Vilniaus liberalai kartu su liberalcentristais vietoje „Tvarkos ir teisingumo“ atstovo J. Imbraso į mero postą yra pasiūlę A. Štaro kandidatūrą.
Pritarimą liberalų iniciatyvai keisti valdžią mieste pareiškę konservatoriai nesako, ar jiems tiktų liberalų pasiūlytas meras.
Socialdemokratai naujuoju sostinės meru mato R. Adomavičių. „Mes turime savo kandidatą į merus ir į jokius kitus variantus neisime, niekam netarnausime. Užtenka, jau prisitarnavome“, - DELFI yra pareiškęs LSDP garbės pirmininkas Algirdas Brazauskas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas