Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


J.Imbrasas apgaudinėjo teismą  
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 05 
Vilniaus miesto savivaldybės Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos seniūnas Arūnas Štaras penktadienį pareiškė aptikęs naujų duomenų savivaldybės įmonės „Lazdynų būstas“ privatizavimo istorijoje, kurie esą rodo, kad sostinės meras Juozas Imbrasas „bandė apgauti teismą“. Liberalas kreipėsi į prokurorus, tuo metu meras jo veiksmus pavadino rinkiminiu triuku.
„Aiškėja vis daugiau prasižengimų, kuriuos padarė Vilniaus meras J. Imbrasas, siekdamas žūt būt atiduoti „Rubicon“ grupei priklausančiai įmonei „City service“ teisę į 2 ha dydžio sklypą Lazdynuose“, - teigiama LRLS frakcijos pareiškime.
Anot frakcijos seniūno, kai Vilniaus apygardos teismas ėmėsi nagrinėti bendrovės „City service“ ieškinį dėl „Lazdynų būsto“ akcijų privatizavimo, J. Imbrasas esą pateikė nepasirašytus dokumentus, kurie rodė, kad tuo metu A. Štaro vadovaujama privatizavimo komisija pritaria įmonės privatizavimui.
„Priešingai - privatizavimo komisija, ne kartą svarsčiusi šį neskaidraus privatizavimo sandorį, jam nepritarė“, - primena A. Štaras.
Jis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas „apginti viešajį interesą ir padėti sugrąžinti savivaldybei iš jos nusavintą keliolikos milijonų litų vertės turtą“.
Pardavė tik akcijas?
Vilniaus meras J. Imbrasas komentuodamas A. Štaro pareiškimą pareiškė, kad sprendimą privatizuoti „Lazdynų būstą“ priėmė ankstesnės kadencijos taryba, vadovaujama Artūro Zuoko.
„Mes tik užbaigėme procedūrą. Teismas, įvertinęs taikos sutartį, neįžiūrėjo jokių viešo intereso ar įstatymų pažeidimų ir mes tą sutartį pasirašėme“, - aiškino meras.
Jis pabrėžė, kad savivaldybė pardavė tik savo įmonės akcijas.
„Dėl žemės naudojimo vienai ar kitai paskirčiai sprendimus priims Vilniaus apskrities administracija. Ir aš tikiu, kad apskritis priims patį teisingausią sprendimą. Jeigu įstatymas numato prioritetu, kad šioje vietoje esanti žemė turi būti grąžinta savininkams, apskritis taip ir padarys“, - sakė J. Imbrasas, LRLS veiksmus pavadinęs rinkiminiu triuku.
Privatizavimas kėlė įtarimų
DELFI primena, kad praėjusių metų pabaigoje A. Štaro vadovaujama Privatizavimo komisija nepatvirtino savivaldybės įmonės „Lazdynų būstas“ akcijų privatizavimo rezultatų, kartu iš aukciono laimėtojo „City service“ atėmė galimybę įsigyti automobilių stovėjimo aikštelę, esančią 2 ha sklype Parodų g. 2, Vilniuje.
Dėl šio sklypo A. Štaras ir verslininkai apskundė vienas kitą teisėsaugai.
Tačiau netrukus privatizavimo sutartį pasirašė meras J. Imbrasas, kartu nutraukdamas teisminius ginčus su bendrove „City service“.
„Lazdynų būsto“ privatizavimo aplinkybės vėliau buvo minimos ir savivaldybę sukrėtusiame korupcijos skandale.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas