Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


Šiauliuose netradiciškai priminta, jog čia buvo registruotas V.Adamkus 
Portalas "Delfi", 2006 02 13 
Rengiamais skandalais garsėjantis šiaulietis Jonas Mileris iš pat ryto pribloškė šiauliečius - visą naktį triūsęs nebaigtame rekonstruoti bulvare J.Mileris pastatė iš lentų sukaltą, maždaug pustrečio metro aukščio pieštuką ir apkabinėjo jį šlepetėmis - esą taip priminė, kad kažkada Šiauliuose buvo registruotas šalies prezidentas Valdas Adamkus, tuo tarpu čia negyveno, neva laikė nebent šlepetes.
Šią idėja buvo pradėję eskaluoti miesto menininkai, jie net buvo užsiminę, kad tokio paminklo reikėtų, tačiau idėjai nepritarta, suabejojus, ar būtų etiška.
Apie etiką daug nemąstęs Jonas Mileris atsistojo prie savo statinio ir dėstė savo pažiūras, pridurdamas, kad ši akcija – kartu ir linksmas renginys Valentino dienai. Praeiviai piktinosi J.Milerio idėja pašiepti šalies prezidentą, reikalavo greičiau nugriauti pieštuką.
Kelias valandas stovėjusį pieštuką nugriovė ir išvežė miesto bendrovė. Jos vadovai sako, kad dar nenusprendę, ar nepaprašys Milerio sumokėti už krano ir darbuotojų darbo laiką.
Šiaulietis Mileris išgarsėjo, kai pasipiktinęs kylančiomis pokalbių kainomis šake smaigstė Telekomo biuro duris. Vėliau jo akcijos tapo vis dažnesnės ir skandalingesnės. Pernai Jonas Mileris piktinosi bloga pervažos danga, pavojingai arti pervažos palikęs savo automobilį. Mažai trūko, kad taip būtų sukėlęs eismo įvykį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas