Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


STT krečia Klaipėdos savivaldybę  
Portalas "Delfi"", 2008 09 02 
Antradienį ryte STT Klaipėdos valdybos pareigūnai atliko kratas Klaipėdos miesto savivaldybėje. STT agentai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnais, daugiausia dėmesio skyrė Miesto ūkio departamento direktoriui Alfonsui Šimkui, skelbia portalas kl.lt.
Pareigūnai jo kabinete atliko kratą, dokumentų poėmius. Taip pat patikrintos visos įmonės su kuriomis gali būti susijęs A.Šimkus.
STT informuoja, kad ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, galimo kyšininkavimo, galimo papirkimo bei galimo dokumento suklastojimo.
Tyrimas pradėtas siekiant išsiaiškinti kai kurių Klaipėdos miesto savivaldybės pareigūnų galimai padarytas nusikalstamas veikas.
Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) skyrius. Jie tyrimo nekomentuoja.
Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viačeslavo Karmanovo, STT ir prokuratūros pareigūnai neinformavo savivaldybės administracijos vadovų apie atliekamą kratą, A.Šimkaus sulaikymo priežastis.
Apie atliekamą kratą valdininkai sužinojo, kai savaitinio Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vadovų pasitarimo metu pasigedo A. Šimkaus. Nuėjęs į valdininko kabinetą V. Karmanovas pamatė pareigūnus, kurie atliko kratą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas