Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas dėl rezervato Turniškėse


Už 2 kambarių buto nuomą Turniškėse – 180 litų  
Portalas "Delfi"", 2008 07 23 
Vyriausybė politikams prestižiniame rajone - Turniškėse, prezidento kaimynystėje, išnuomoja valstybinius butus beveik dešimt kartų pigiau nei rinkoje. Vyriausybės atstovai ramina, kad asmenų, galinčių išsinuomoti tokį butą ir pasinaudoti posto suteikiama privilegija – labai nedaug. Etikos sargai sako, tokie pareigūnai pagal įstatymus švarūs.
Išrinktieji Vyriausybės nariai už dviejų kambarių buto nuomą Turniškėse moka Vyriausybei apie 180 litų, tuo tarpu nekilnojamo turto ekspertai teigia, kad tokio būsto nuoma turėtų atsieti iki 3 tūkstančių litų.
Vyriausybės Ūkio departamento direktorius Jonas Šniaukšta sako, jog privilegija naudotis valstybiniu turtu turi tik Vilniuje gyvenamosios vietos neturintys aukštus postus užimantys tarnautojai.
Etikos sargai sako, kad tarnautojai ir vyriausybė įstatymų nepažeidžia. Šiuo metu Vyriausybė Turniškėse išnuomojusi penkis butus – kultūros viceministrui Gintarui Sodeikai, Aplinkos ministerijos sekretorei Jūratei Juozaitienei, Švietimo ir mokslo ministerijos sekretorei Linai Domarkienei, premjero patarėjui Donatui Morkūnui.
G.Kirkilas: jei pasitvirtins informacija, jie bus nubausti
Ministras pirmininkas Gediminas Kirkilas tikina, kad pasitvirtinus informacijai apie itin pigiai Turniškėse nuomojamus valstybinius butus atsakingi asmenys bus nubausti.
Taip Vyriausybės vadovas ketvirtadienį reagavo į žiniasklaidoje paskelbtą informaciją, jog prestižiniame rajone valstybiniai butai nuomojami keliolika kartų pigiau negu rinkos kainos.
G. Kirkilo teigimu, šiuos butus išnuomojo ne Vyriausybė, o Vyriausybės kanceliarijos Ūkio skyrius.
"Jei pasitvirtins informacija, jie bus nubausti (...). Sprendimai priklausys nuo to, kokia bus valdininkų kaltė", - interviu Žinių radijui sakė G. Kirkilas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas