Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


R.Murdochas pranašauja sustabarėjusios tradicinės žiniasklaidos pabaigą  
Portalas "Delfi"", 2008 04 09 
Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas praėjusią savaitę kalbėdamas laidoje „Creative Destruction: News for the 21st Century“ įspėjo, kad „naujos technologijos sunaikins senąsias priemones ir senuosius metodus, ypač žiniasklaidoje“.
„Aišku viena – niekada nežinosim, kokių pokyčių sulauksim, – taip R. Murdochas pasakė apie besikeičiančią žiniasklaidą. – Technologijos keičia įprastą verslą, mums tenka daugiau dirbti, kad patenkintume klientų poreikius.“
R. Murdocho nuomone, naujienos ir pramogos bus prieinamos vis didesniam skaičiui žmonių, tiems, kurie anksčiau negalėjo sau to leisti.
R. Murdochas yra žiniasklaidos milžinės „News Corporation“ pirmininkas ir vyriausiasis vykdantysis direktorius. Jam priklauso TV ir radijo kanalai, kino studijos, interneto svetainės ir laikraščiai. Kalboje jis pabrėžė, kad naujos technologijos paveikė kiekvieną „News Corporation“ padalinį – pradedant interneto svetaine „MySpace.com“, baigiant vietiniais laikraščiais.
Klientai, ypač jaunesnės kartos, gali prisidėti prie naujovių formavimo, pageidaudami to, kas jiems įdomu.
„Kitaip nei tradicinėje žiniasklaidoje, ateityje pasirinkimai bus kuriami iš apačios į viršų, o ne iš viršaus į apačią“, – aiškino R. Murdochas.
R. Murdochas pranašauja tradicinių masinių informavimo priemonių pabaigą, kai naujienas ir pramogas klientams tiekia riboti šaltiniai. Žiniasklaidos kompanijos turi atsinaujinti, jei nori išlikti. Kaip tik todėl jo kompanija 2005 įsigijo „MySpace“, sakė jis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas