Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


Dujomis gali pakvipti ir Konstituciniame Teisme  
Portalas "Delfi"", 2007 09 06 
Premjerui vis tikinant, kad nuspręsdamas reguliuoti dujų kainas Seimas pažeidė "Lietuvos dujų" privatizavimo sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", konservatoriai ketina kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad šis išaiškintų tiesą.
"Ministras pirmininkas teigia, kad Seimas negali priimti antimonopolinių įstatymų, numatančių dujų kainų reguliavimą, nes tai prieštarauja sutarčiai su "Gazprom". Paprašysime, kad į šį klausimą atsakytų autoritetinga institucija, kad įvairios spekuliacijos ir interpretacijos šia tema pasibaigtų", - komentuoja konservatorius Seimo narys Jurgis Razma.
Premjeras Gediminas Kirkilas ne kartą tvirtino, kad dujų kainų reguliavimas prieštarauja "Lietuvos dujų" privatizavimo sutarčiai su "Gazprom" ir dėl to ji gali pakelti dujų kainas Lietuvai.
"Mes iki šiol turėjome mažesnes kainas nei latviai ir estai. O dabar priėmėme dujų kainų reguliavimo įstatymą, ir tai gali būti traktuojama kaip sutarties su "Gazprom" pažeidimas", - argumentavo G. Kirkilas.
Ketinama kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl Vyriausybės 2004 m. sausio 9 d. nutarimo, kuriuo buvo pritarta sutarčiai dėl 34 proc. "Lietuvos dujų" akcijų pardavimo "Gazprom", o kartu ir pačios sutarties nuostatų konstitucingumo išaiškinimo.
J. Razma informavo, kad šiuo metu rengiamas Seimo nutarimo projektas Konstituciniam Teismui. Jis tikisi, jog rengiamam nutarimo projektui Seimas pritars, kaip pritarė Gamtinių dujų įstatymo pataisoms, kuriomis apribotas dujų importuotojų - "Lietuvos dujų" bei "Dujotekanos" - pelnas.
Savo ruoštu "Dujotekana" inicijuoja kreipimąsi į Konstitucinį Teismą, ar Gamtinių dujų įstatymas, pagal kurį keičiama metodika, neprieštarauja šalies Konstitucijai. Tačiau teismo atstovai tvirtino kol kas tokio prašymo negavę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas