Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


J.Borisovo kompanijai – milijoniniai valstybės užsakymai  
Portalas "Delfi"", 2007 08 24 
Iš Lietuvos siekto išsiųsti Rusijos verslininko Jurijaus Borisovo kompanija “Avia Baltika” už 5,5 milijono litų remontuos Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnį. “Avia Baltika” konkurso laimėtoja pripažinta dėl mažiausios pasiūlytos kainos. Dėl jos patikimumo Krašto apsaugos ministerija nesikreipė nei į Valstybės saugumo departamentą, nei į KAM Antrąjį operatyvinių tarnybų departamentą, kurie renka informaciją apie grėsmes krašto apsaugai.
Kaip praneša TV3 "Žinios", tai, kad J.Borisovo kompanija remontuos Lietuvos – NATO valstybės karinių oro pajėgų sraigtasparnį, nustebino europarlamentarą Aloyzą Sakalą. Prieš ketverius metus jo vadovauta komisija, nagrinėjusi galimas grėsmes nacionaliniams saugumui, išvadose konstatavo, kad tuometis prezidentas Rolandas Paksas buvo pažeidžiamas dėl išskirtinių santykių su dosniausiu jo rinkimų kampanijos rėmėju J. Borisovu. Komisijos išvadose rašoma, kad J.Borisovas, palaikomas su Rusijos spec. tarnybomis siejamos bendrovės “Almax”, darė poveikį R.Pakso sprendimams.
“Kad toks žmogus, t.y. jo firma, laimi konkursą, ir dar karinei technikai, kuri taip pat susieta su NATO, tai reikia tik stebėtis,” - TV3 “Žinioms” tvirtino europarlamentaras.
Tačiau tai, kas stebina A.Sakalą, visai nestebina premjero Gedimino Kirkilo.
“Politiškai verslo negalima visą laiką vertinti. Jeigu viskas buvo skaidru, jeigu tai atitinka NATO reikalavimus… Be to, kaip žinote, mūsų senieji kariniai sraigtasparniai yra rusų gamybos, tad net nėra galimybės jų remontuoti kitose šalyse. Manau, čia ir yra pagrindinės priežastys,” – sakė premjeras.
Kitą karinių oro pajėgų sraigtasparnį už beveik 3 milijonus litų remontuos J.Borisovo kompanijos “Avia Baltika” konkurentė “Helisota”.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas