Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


Tarp G.Kirkilo neatlygintinų konsultantų – ir R.Dargis  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 02 
Statybų bendrovės „Eika” vadovas Robertas Dargis jau daugiau nei mėnesį be atlygio konsultuoja premjerą Gediminą Kirkilą, tačiau Vyriausybės interneto svetainėje apie tai net neužsimenama. Kad žinomas verslininkas buvo paskirtas konsultantu, naujiena buvo ir kai kuriems Vyriausybės kanceliarijos darbuotojams.
Sprendžiant viešai pateikiama informacija, iš viso G. Kirkilas turi 13 neatlygintinų konsultantų, kurie dirba visuomeniniais pagrindais.
Tarp jų yra Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas, eksparlamentaras, keliautojas Gintautas Babravičius, buvęs autolenktynininkas, verslininkas Stasys Brundza, buvęs bendrovės „Omnitel” prezidentas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas Šarūnas Kliokys, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.
R. Dargio pavardės tarp jų nėra. Verslininkas neminimas ir nė viename tinklalapio archyve esančiame teisės akte, kuriame būtų užsimenama apie jo paskyrimą neatlygintinu konsultantu.
Tačiau Vyriausybės spaudos tarnybos darbuotojai DELFI patvirtino, kad šias visuomenines pareigas „Eikos” direktorius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos pirmininkas-prezidentas eina nuo rugpjūčio.
Su pačiu verslininku DELFI kol kas nepavyko susisiekti.
Beje, toks darbas R. Dargiui nėra naujiena. Jis jau anksčiau dirbo Vyriausybės konsultantu būsto ir komunalinio ūkio klausimais, o 2000-2001 buvo metais buvo Rolando Pakso vadovaujamos Vyriausybės kancleris.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas