Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Liaudies simbolių panaudojimas


„Jėzaus“ kosmetika šokiravo krikščionis  
Portalas lrt.lt", 2008 02 13 
Didžiausia šalies mažmeninės prekybos bendrovė Singapūre pašalino iš rinkos kosmetikos liniją, kurią puošė Jėzaus paveikslėliai. Linija, pavadinta „Jėzui atrodyk gerai“, pašalinta po to, kai dėl jos ėmė skųstis Romos katalikai.
Katalikai pasiskundė, kad kosmetikos rinkodara buvo nepagarbi, pilna netinkamų užuominų ir menkino krikščionybę, skelbia BBC.
Iš 4,4 mln. Singapūro gyventojų krikščionys sudaro maždaug 15 proc.
Tarp pašalintų produktų buvo lūpų balzamas „Nekaltoji vanilė“ ir kūno kremas „Sutvirtėk su Kristumi“, puoštas Jėzaus ir dviejų juo besižavinčių moterų atvaizdu.
„Kam naudoti religines figūras norint paremti tuštybei skirtus produktus? Tai labai nepagarbu ir neskoninga“, – 24-erių vietos gyventoją cituoja šalies spauda.
Kosmetiką platinusios kompanijos „Wing Tai“ atstovas spaudai savo ruožtu pareiškė, kad nenorėjo įžeisti klientų ir produktus iš lentynų pašalino.
Tačiau dar neaišku, ar linijos, kurią gaminą JAV įsikūrusi įmonė „Blue Q“, nepardavinės kiti prekybos tinklai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas