Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ehudo Olmerto karikatūros


Baltarusijoje sušvelnintas nuosprendis žurnalistui, nuteistam už Mahometo karikatūras  
Portalas "Delfi"", 2008 02 22 
Baltarusijoje bus paleistas į laisvę buvęs laikraščio „Zgoda“ redaktoriaus pavaduotojas Aleksandras Sdvižkovas. Šalies Aukščiausiasis teismas penktadienį išnagrinėjo jo kasacinį skundą ir nutarė pakeisti anksčiau jam paskelbtą 3 metų laisvės atėmimo bausmę į 3 mėnesius administracinio suėmimo.
„Sprendimas priimtas atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir kitas aplinkybes", - pranešė žurnalistams Aukščiausiojo teismo spaudos sekretorė Anastasija Cimanovič.
Žurnalistas A. Sdvižkovas šių metų sausio 18-ąją buvo nuteistas už religinio priešiškumo ir nesantaikos kurstymą. Dingstį iškelti baudžiamąją bylą davė tai, kad 2006 metų vasarį laikraštyje „Zgoda“ buvo išspausdintas straipsnis, iliustruotas karikatūromis, taip pat ir pranašo Mahometo.
Į teisėsaugos institucijas kreipėsi Baltarusijos musulmonų bendruomenės bei Religijų ir tautybių reikalų komitetas. Tų pačių metų kovo viduryje Aukščiausiojo teismo sprendimu leidinys „Zgoda" buvo likviduotas.
Opozicija laikė A. Sdvižkovą politiniu kaliniu. Jį paleidus į laisvę, Baltarusijoje liks tiek vienas politinis kalinys - buvęs kandidatas į prezidentus, Baltarusijos socialdemokratų partijos lyderis Aleksandras Kozulinas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas