Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ehudo Olmerto karikatūros


Danijoje sulaikyta 50 žmonių, kaltinamų riaušių organizavimu  
Portalas "Delfi"", 2008 02 17 
Danijos sostinėje sekmadienį neramumai, kuriuos inicijavo jaunuolių grupės iš imigrantų apgyventų kvartalų, tęsiasi. Jaunuoliai, daugiausia musulmonai, padeginėja automobilius ir šiukšlių konteinerius, apmėto policininkus akmenimis ir buteliais. Į tai atsakydama policija panaudoja gumines lazdas ir ašarines dujas.
Danijos vyriausiajai policijos valdybai nerimą kelia tai, kad maišininkų nuotaikos sparčiai plinta į kitus stambius šiaurinės karalystės miestus. Šalyje sulaikyta daugiau nei 50 žmonių, kaltinamų viešosios tvarkos pažeidimais.
Vietos televizijos nuomone, šie neramumai - tai šiaurinėje karalystėje gyvenančių jaunų musulmonų reakcija į Danijos laikraščių sprendimą vėl atspausdinti karikatūras, vaizduojančias pranašą Mahometą.
17 Danijos dienraščių trečiadienį išspausdino Kurto Westergaardo pieštas karikatūras, taip pabrėždami nuomonės laisvę. Danų policija prieš tai suėmė kelis įtariamuosius, planavusius nužudyti karikatūrininką.
K. Westergaardą ir jo žmoną praėjusius tris mėnesius saugojo policija.
Pirmą kartą karikatūra, vaizduojanti pranašą Mahometą su bomba turbane, Danijos laikraštyje "Jyllands-Posten" buvo išspausdinta 2005 m. rugsėjo 30 d. Tai sukėlė smurtinius musulmonų protestus visame pasaulyje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas