Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ehudo Olmerto karikatūros


Danijoje jau šeštą naktį tęsiasi neramumai  
Portalas lrt.lt", 2008 02 16 
Riaušininkų grupuotės šiaurinėje Kopenhagos dalyje padegė automobilius ir šiukšlių konteinerius. Riaušės Danijos sostinėje trunka jau šeštą naktį ir iš sostinės išplito į kitus šalies miestus, šeštadienį pranešė policija.
Penktadienį Kopenhagoje buvo sulaikyti penki jaunuoliai po to, kai buvo padegti 28 automobiliai ir 35 šiukšlių konteineriai. Keletas jaunuolių sulaikyti kituose Danijos miestuose.
Pastarąją savaitę buvo padegta dešimtys automobilių ir nuniokotos kelios mokyklos. Policija nežino tikslios riaušių priežasties, bet mano, kad tai galėjo lemti neįprastai šiltas oras ir žiemos atostogos mokyklose.
Socialiniai darbuotojai tvirtina, kad riaušes galėjo įžiebti pranašo Mahometo karikatūrų perspausdinimas po dvejų metų.
Antradienį policija sulaikė du iš Tuniso kilusius danus, planavusius nužudyti karikatūristą, o trečiadienį 15 Danijos laikraščių, išreikšdami savo protestą prieš planuotą pasikėsinimą, perspausdino karikatūras.
Penktadienį keli šimtai musulmonų Kopenhagos centre surengė protestus prieš karikatūrų publikacijas. Daugelis musulmonų mano, kad karikatūros yra įžeidžiančios islamo įkūrėją.Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas