Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ehudo Olmerto karikatūros


Danijos biblioteka įsigis pranašo Mahometo karikatūras 
Portalas "Delfi"", 2008 01 30 
Danijos nacionalinė biblioteka rizikuoja sukelti tarptautinę politinę audrą, priglausdama karikatūrinius, pranašą Mahometą vaizduojančius piešinius, kurie prieš dvejus metus sukrėtė islamo pasaulį, praneša „The Guardian“.
Kopenhagos karališkoji biblioteka, kurią XVII a. įsteigė karalius Frederikas III ir kurioje laikomi visi istoriniai lobiai, paskelbė, jog šie piešiniai turės istorinę vertę, todėl ji mėgins juos įsigyti „išsaugojimo tikslais“.

Biblioteka, kuri laikoma svarbiausia visoje Skandinavijoje, sutiko šiuos piešiniu įtraukti į Danijos karikatūrų meno kolekciją, pasakė atstovas „Art Newspaper.“
Teigiama, kad derybos su 12 karikatūrų menininkais jau gerokai pažengė į priekį. Kai kurie iš jų sutiko piešinius atiduoti už dyką, kitiems muziejus turės sumokėti. Vienas piešinys jau parduotas privačiam pirkėjui.
2006 m. daugumai vakarietiškų laikraščių publikavus šias karikatūras – viena iš kurių vaizduoja Mahomedą su bomba turbane – musulmoniškajame pasaulyje kilo protesto riaušės, kurių metu žuvo beveik 100 žmonių. Kilus neramumams buvo sudeginta Danijos ambasada Damaske ir užpultos kelios diplomatinės atstovybės kitose musulmoniškose valstybėse. Pirmą kartą karikatūros pasirodė Danijos laikraštyje „Jyllands-Posten“ 2005 m.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas