Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kauno valdžia gali įsikurti saloje  
Gediminas Stanišauskas, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 03 
Kauno vadovai kuria planus po vienu stogu sukelti visus miesto savivaldybės tarnautojus, kurie šiuo metu dirba išsibarstę po 14 pastatų.
Vienas variantų - įkurdinti miesto valdžią Nemuno saloje, šalia būsimųjų sporto rūmų.
Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko teigimu, į vieną pastatą perkėlus visus savivaldybės tarnautojus būtų patogiau ir žmonėms, ir patiems valdininkams.
„Šiuo metu jie išsibarstę po 14 pastatų, todėl jeigu prireikia derinti sprendimus tarp skyrių, savivaldybės tarnautojai priversti kulniuoti į kitą pastatą“, - sakė A.Kupčinskas.
Gana dažnai lankomas Švietimo ir ugdymo skyrius yra įsikūręs M.Dobužinskio gatvėje, nors centrinė miesto valdžios būstinė yra Laisvės alėjoje prie paminklo Vytautui Didžiajam.
Kultūros skyrius yra senamiestyje, M.Daukšos gatvėje, nors irgi prireikia gana dažnai derinti įvairius dokumentus su savivaldybės administracijos vadovais.
Kūno kultūros ir sporto skyrius apskritai yra visiškai kitame mikrorajone – Aušros gatvėje.
Apie naują savivaldybės pastatą Kaune kalbama jau maždaug 8 metus.
„Pergalės koncernas“ siūlo pats pastatyti tokį administracinį pastatą, bet jį miestui tektų nuomotis, todėl šis pasiūlymas mus nelabai tenkina“, - sakė A.Kupčinskas.
Pasak jo, valdžios planais išsikelti kitur itin susidomėjo ir „Hansabanko“ Kauno skyriaus vadovai. „Maždaug prieš mėnesį su jais susėdome ir pasikalbėjome, ką savivaldybė darytų su tais pastatais, iš kurių išsikeltų“, - sakė A.Kupčinskas.
Dar aiškiau apie užmojus sukelti po vienu stogu visus pavaldinius kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Keserauskas.
„Rugsėjį visuomenei pristatysime vizualizacijos planą, kuriame atsispindės kelios vietos, kur galėtų būti statomas Kauno savivaldybės dangoraižis, - pasakojo A.Keserauskas. – Viena tokių vietų – Nemuno sala.“
Kitos potencialios vietos, į kurias krypsta Kauno valdžios žvilgsnis – Savanorių prospektas ir Raudondvario plentas.
Pasak A.Keserausko, Savanorių prospekte savivaldybės pastatas galėtų iškilti už “Vilniaus banko“, o Vilijampolėje - prie dabartinio Kauno autobusų parko.
Paskaičiuota, kad 15 tūkst. kvadratinių metrų dangoraižio statyba, jei nereikėtų miestui pirkti žemės iš privačių asmenų, kainuotų apie 50-60 mln. litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas