Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų interesai


"Respublika": G. Kirkilo žentas iš įtariamojo tapo auka  
Portalas Info.lt, 2005 11 15 
Prieš metus Šalčios miške (Šalčininkų r.) su Gedimino Kirkilo žentu Jonu Basalyku susipykusį girininką Rolandą Gavrilovą nemalonumai persekioja iki šiol. Pernai lapkritį ne laiku sutikęs visureigiu miške važinėjantį J. Basalyką girininkas buvo primuštas. Po incidento jis kreipėsi į teisėsaugininkus ir tikėjosi, kad chuliganas bus nubaustas.
Tačiau į Šalčininkų rajono apylinkės prokurorų rankas patekusi byla apsivertė aukštyn kojomis - byla G. Kirkilo žentui dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą buvo nutraukta ir toliau atliekamas tyrimas dėl jam padaryto nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Kitaip tariant, tiriama, gal primuštas girininkas pats yra mušeika.
Praėjusių metų lapkričio 25-osios naktį į R. Gavrilovo prižiūrimą teritoriją įvažiavo visureigis su dviem keleiviais. Girininkas nusprendė, kad tai - brakonieriai, todėl pamojo ranka ir sustabdė automobilį.
Kai šis sustojo, paaiškėjo, kad vėlyvu metu mišką sugalvojo aplankyti G. Kirkilo žentas. Miškininkas lengvai jį atpažino, be to, numatė ir keleivių kėslus - ant užpakalinės visureigio sėdynės pastebėjo šautuvą.
J. Basalykas nebuvo draugiškai nusiteikęs - esą net neišlipęs iš visureigio pro atdarą langą smogė visureigį drįsusiam sustabdyti miškininkui į veidą. Girininkas pasakojo, kad vyras smurtavo ir išlipęs iš automobilio. Neapsikentęs R. Gavrilovas mušeikai atsakė tuo pačiu. Tada iš automobilio išlipo ir vairuotojas. Pamatęs, kad neįveiks dviejų vyrų, girininkas mėgino sprukti, bet užpuolikai peršovė mašinos automobilio padangą.
Iškart po incidento Šalčios girininkas kreipėsi į Šalčininkų teisėsaugininkus. Krašto apsaugos ministro žentui buvo iškelta byla dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.
Ikiteisminio tyrimo metu buvo paskirtos balistinė, automobilio techninė ir medicininė ekspertizės. Po jų neaišku kodėl tyrimas apsivertė aukštyn kojomis: šių metų gegužę Šalčininkų rajono apylinkės prokuratūroje J. Basalykui iškelta byla nutraukta, o prieš ją nutraukiant išskirta kita byla. Dabar Šalčininkų teisėsaugininkai tiria, gal girininkas R. Gavrilovas viršijo įgaliojimus ir sumušė G. Kirkilo žentą.
Į nepavydėtiną situaciją patekęs Šalčios girininkas apie keistai besiklostantį tyrimą su "Respublika" kalbėti nepanoro. Kodėl R. Gavrilovas nenorėjo kalbėtis apie buvusį incidentą, paaiškino jo viršininkas Valkininkų urėdas Arvydas Strazdas. "Kai buvo įvykis, jis, žmogus, daug patyrė ir pasakė, kad galime patys nukentėti. Paprasčiausiai jis yra atsargus ir numatė. Sakysim, galva sienas sunku pramušti ir daug kainuoja", - "Respublikai" sakė jis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas