Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


S.Berlusconi bijo galimų pažeidimų rinkimuose  
Daiva Lapėnaitė, Lietuvos radijas, 2006 04 07 
Likus kelioms dienoms iki parlamento rinkimų Italijoje, centro dešiniųjų koalicijos lyderis Silvio Berlusconi pareiškė, kad Italijoje nebeegzistuoja demokratija ir išreiškė nerimą dėl galimų pažeidimų rinkimuose. S. Berluskonis reikalauja, kad rinkimus stebėtų nepriklausomi Jungtinių Tautų stebėtojai.
„Jungtinių Tautų stebėtojai turi apsaugoti mus nuo šių intrigų meistrų” – kalbėdamas apie kairiųjų koaliciją pareiškė Italijos premjeras ir centro dešiniųjų koalicijos „Laisvės namai“ lyderis S.Berlusconi.
Premjero raginimą pakviesti nepriklausomus stebėtojus pasirašė penkiasdešimt centro dešiniųjų parlamentarų, kurie teigia, kad vidinių garantijų nebepakanka demokratiškų ir saugių rinkimų garantavimui.
Centro kairiųjų koalicijos „Vienybė“ lyderis Romanas Prodis S. Berlusconi pareiškimą pavadino „desperatišku bandymu išsigelbėti nuo artėjancio sutriuškinimo“. „Premjeras savo žinioje turi visas kontrolės priemones, todėl neturi pagrindo baimintis“, - sakė R. Prodis.
Rinkiminę kampanija ir rinkimus Italijoje jau stebi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos inspektoriai, kurie po šešių savaičių paskelbs savo išvadas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas