Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kovai su korupcija Kaune vadovaus konservatorius  
Arūnas Andriuškevičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 06 01 
Postų dalybos Kaune eina į pabaigą. Ketvirtadienį miesto taryboje patvirtintos įvairių komisijų sudėtys. Bene svarbiausios - Antikorupcijos komisijos pirmininku tapo konservatorius Raimundas Kaminskas. Anksčiau kalbėta, kad komisijai turėtų vadovauti opozicijos atstovas, tačiau Sėkmės koalicijos nariai, atrodo, apsigalvojo ir nusprendė šį postą patikėti saviškiui.
“Opozicijos atstovas vadovauja Kontrolės komitetui. Be to, esame numatę, kad Antikorupcijos komisija įvertinų praėjusios kadencijos darbus”, - teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas. Praėjusią kadenciją kurį laiką šiai komisijai vadovavo pats A.Kupčinskas, o vėliau pirmininku buvo išrinktas liberalas Stasys Žirgulis.
“Buvęs komisijos vadovas nepareiškė noro dirbti dar vieną kadenciją. Jį teko įkalbinėti, kad liktų bent komisijos nariu”, - sakė miesto vadovas.
Jau kitą savaitę žadama įsteigti ir tarybos sekretoriatą. Dėl šios priežasties Kauno meras savo komandos kol kas dar nebaigė formuoti. A.Kupčinsko patarėja įdarbinta Liucija Ančerevičienė. Ilgametė Finansų ministerijos darbuotoja atsakinga ne tik už finansus, bet ir už ryšius su Seimu ir Vyriausybe.
Tarybos sekretoriumi Kauno meras pasirinko buvusį Veršvų mokyklos direktorių Vygantą Gudėną. Kol kas nežinia, kas užims patarėjo ryšiams su visuomene postą.
“Manau, kad galėtų būti dar 2-3 patarėjai. Vienas turėtų būti teisininkas, todėl dabar kalbuosi su keliais pretendentais. Taip pat esu numatęs, kad komandoje būtų specialistas, atsakingas už gyventojų prašymus. Dėl patarėjų tariamės ir su vicemerais. Įsteigus tarybos sekretoriatą, jie galėtų pagelbėti visai mūsų komandai”, - teigė meras. Patarėjų paieškas jis tikisi baigti artimiausiu metu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas