Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kauno mokesčių inspektores parklupdė paimtas 1 tūkst. Lt kyšis  
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 04 27 
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai ir Kauno apygardos prokurorai ketvirtadienį vėlai vakare sulaikė ir į areštinę uždarė dvi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos tarnautojas. Įtariama, kad jos paėmė 1 000 litų kyšį.
DELFI žiniomis, mokesčių inspekcijos darbuotojos iš vieno verslininko reikalavo 2 tūkst. litų kyšio, tačiau šis sutiko mokėti tik perpus mažesnę sumą.
Ketvirtadienį apie 22.50 val. specialios operacijos metu po pinigų perdavimo buvo sulaikytos ir į Kauno policijos areštinę uždarytos įtariamosios - 56 metų Operatyvios kontrolės skyriaus vyr. inspektorė N.L. ir 57 metų inspekcijos archyvarė E.D.
Vienos uždarosios akcinės bendrovės direktoriui grėsė bauda, todėl inspekcijos darbuotojos esą iš jo pareikalavo kyšio už atsakomybės netaikymą.
„Įtariamosios sulaikytos, kol kas dar nenusprendėme, ar kreipsimės į teismą dėl jų suėmimo“, - DELFI sakė ikiteisminį tyrimą koordinuojanti Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Genė Ramanauskienė.
Dėl galimo kyšio paėmimo už neteisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą. Inspekcijos darbuotojoms gresia laisvės atėmimas arba uždraudimas dirbti valstybės tarnyboje iki penkerių metų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas