Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


4-tuoju Kauno vicemeru išrinktas S.Vaičikauskas  
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 04 24 
Ketvirtadienį Kauno miesto tarybos posėdyje 4-tuoju Kauno vicemeru išrinktas socialdemokratas Steponas Vaičikauskas. Naujasis vicemeras žada kovoti su netvarka mieste ir neefektyvia lėšų paskirstymo sistema. S.Vaičikausko kandidatūrai į vicemerus slaptu balsavimu pritarė 30 tarybos narių iš 41.
Manoma, kad socdemą palaikė "Sėkmės koalicija", kurią sudaro konservatoriai, krikščionys demokratai, jaunalietuviai ir liberalai, bei paramos sutartį su koalicija pasirašę socialdemokratai.
Kalbėdamas apie pirmuosius darbus S.Vaičikauskas teigė pirmiausiai "sieksiąs kaip specialistas ir miesto vadovas iš arti susipažinti su miesto problemomis".
Taip pat miesto ūkio sritį kuruosiantis socdemas teigė sieksiantis kuo efektyviau išnaudoti miesto ūkiui skiriamas lėšas.
"Pirmiausiai kompetentingai išnagrinėsiu šiuos klausimus ir tada galėsime pasakyti, ką mes galime Kaune pagerinti šiemet, ką - kitąmet, ką - per trečius ir ketvirtus metus. Aš čia atėjau dirbti ketverių metų kadencijai", - sakė S.Vaičikauskas.
Pastaruoju metu žiniasklaidoje pasirodė informacija apie galimai neskaidrius S.Vaičikausko biografijos faktus.
Kauno meras Andrius Kupčinskas nesiėmė vertinti, ar S.Vaičikauskas buvo tinkamiausias kandidatas į vicemerus.
"Socialdemokratai pasirinko. Yra partnerystės susitarimas "Sėkmės koalicijos" ir socialdemokratų. Kandidato parinkimas – socialdemokratų prerogatyva", - sakė A.Kupčinskas.
Iki šiol Kauno meras turėjo 3 pavaduotojus, tačiau šios kadencijos miesto tarybos nariai pakeitė tarybos darbo reglamentą numatydami 4-tojo vicemero pareigybes.
A.Kupčinsko pavaduotojais jau pirmajame tarybos posėdyje išrinkti Rimantas Mikaitis, Stanislovas Buškevičius ir Kazimieras Kuzminskas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas