Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kauno meru nori tapti K.Starkevičius  
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 02 26 
Kauno miesto tarybos rinkimus didele persvara laimėję konservatoriai nesitikėjo tokio didelio kauniečių palaikymo. Tėvynės sąjungos atstovai teigia, kad jau antradienį turėtų būti pasirašytas koalicijos sudarymo ketinimų protokolas. Kol kas konservatoriai vengia kalbėti apie kandidatus į mero postą, o rinkimų Kaune rezultatus vadina dabartinės miesto valdžios įvertinimu.
Iki šiol Tėvynės sąjungos atstovai Kauno miesto taryboje turėjo 7 vietas iš 41. Po vakar įvykusių rinkimų konservatorių gretos taryboje išaugs dvigubai – iki 14 narių.
Tėvynės sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Andrius Kupčinskas teigia nesitikėjęs tokio didelio kauniečių pasitikėjimo ir mano, kad tokie balsavimo rezultatai – kauniečių protestas prieš dabartinę miesto valdžią.
"Aš rinkimų rezultatą pavadinčiau tam tikru protestu prieš dabartinės valdžios vykdomą politiką ir veiklą. Tėvynės sąjunga visada aiškiai akcentavo valdžios negerus darbus, blogas tendencijas, įvairius neskaidrius sandorius ir sulaukė kauniečių palaikymo. Tą parodo ir liberalcentristų rezultatai", - sakė A.Kupčinskas.
"Aš manau, kad tai yra konservatorių rinkiminė taktika ir ji pasiteisino. Pabaigoje kadencijos išeiti į opoziciją, kad atsirištų rankos pilnai kritikai. Kritika žmonėms yra labiau suprantama nei parodyti nuveiktus darbus. Nuveiktų darbų yra labai daug, klaidų – taip pat", - sakė Kauno meras Arvydas Garbaravičius, kurio vadovaujami liberalcentristai naujoje miesto taryboje turės vos 4 atstovus.
DELFI (P.Garkausko nuotr.)
A. Kupčinsko teigimu, jau antradienį turėtų būti pasirašytas koalicijos sudarymo ketinimo protokolas – konservatoriai planuoja bendradarbiauti su krikdemais, kurie naujoje taryboje turės 3 savo atstovus. Taip pat Tėvynės sąjungos nariai pripažino, kad jau kalbama su socialdemokratais (7 vietos taryboje) ir Liberalų sąjūdžio atstovais (4 vietos).
Konservatoriai kol kas nenoriai kalba apie galimus kandidatus į miesto mero postą, tačiau Seimo narys K.Starkevičius neslepia ambicijų tapti miesto vadovu.
"Esu dirbęs Kauno apskrities viršininku, Kauno mero pavaduotoju. Dabar mano tikslas tapti Kauno meru", - sakė K.Starkevičius.
Be minėtų partijų Kauno miesto taryboje savo atstovus turės "Tvarka ir teisingumas" (liberalai demokratai, 4), Darbo partija (3) ir "Jaunoji Lietuva" (2).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas