Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


Už atspėtą socdemų sąrašo numerį A.Zuokas gaus knygą  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 02 01 
Socialdemokratų surengtos akcijos „Atspėk socdemų numerį“ laimėtojams pažadėtos ekskursijos į premjero Gedimino Kirkilo ir kadenciją baigusio prezidento Algirdo Brazausko namus gali nusikelti po savivaldos rinkimų. Partijos atstovai pabūgo, kad tai gali būti įvertinta kaip neleistinas rinkėjų papirkinėjimas.
Dėl šios priežasties buvo nuspręsta papildomus prizus – knygas „Lietuvos heraldika“, kurią burtų keliu laimėjo ir Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, įteikti po vasario 25 dieną vyksiančio balsavimo. Socdemai kol kas dar svarsto, ar apsilankymo pas partijos lyderius taip pat nereikėtų nukelti.
Viešnagę pas socialdemokratų pirmininką, buvusį premjerą A. Brazauską ir jo žmoną Kristiną laimėjo Alvydas Meškėnas iš Rokiškio. Ministro pirmininko G. Kirkilo ir jo žmonos Liudmilos namuose lankysis ūkininkė iš Druskininkų Petronėlė-Sigita Radvilavičienė.
Kaip pranešė LSDP, abu akcijos nugalėtojai, atspėję šios politinės jėgos sąrašo numerį savivaldos rinkimuose, yra nepartiniai. Alvydas ir Rita Meškėnai augina du sūnus, Petronėlės-Sigitos Radvilavičienės ir jos vyro Juozo šeimoje – dvi dukros ir trys anūkai. Socdemų lyderiai laimėtojus į svečius kviečia su šeimomis.
G. Kirkilas DELFI teigė kol kas nenusprendęs, kada pasikvies gerą intuiciją turinčią ūkininkę. „Gal iki rinkimų, gal vėliau. Pasitarsime su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK), ar tai nebus neleistina agitacija“, - sakė premjeras.
VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas prisipažino nustebęs, kad iki šiol negavo skundo dėl tokios LSDP akcijos. „Kadangi negavome jokio skundo, neturime ir sprendimo. Galima tai vertinti kaip rinkimų akciją, vieno rinkėjo papirkimą. Tačiau reikėtų ištirti visas aplinkybes“, - DELFI sakė komisijos vadovas.
LSDP buvo pasiūliusi rinkėjams spėti, kokiu numeriu savivaldos rinkimuose bus pažymėtas šios partijos kandidatų sąrašas. Už tai pasiūlyta viešnagė Turniškėse esančiuose socdemų lyderių būstuose.
Iš viso šioje akcijoje dalyvavo apie 100 tūkst. žmonių. Socialdemokratų sąrašo numerį – Nr. 13 atspėjo 399 dalyviai. Dviejų pagrindinių ir šimto papildomų prizų – knygos „Lietuvos heraldika“ su partijos lyderių parašais – laimėtojai buvo atrinkti burtų keliu.
Seimas prieš porą mėnesių uždraudė rinkėjams dovanoti bet kokius materialius daiktus, rinkėjų balsus „rinkti" kviečiant juos į koncertus, šventes, kitus pramoginius renginius. Todėl LSDP nusprendė šias knygas laimėtojams įteikti tik po rinkimų.
Po burtų traukimo paaiškėjo, kad vienas knygos laimėtojų yra Liberalų ir centro sąjungos lyderis, Vilniaus miesto meras A. Zuokas. Socdemų sąrašo numerį atspėjęs gyrėsi ir kitas liberalcentristas Žilvinas Šilgalis, tačiau jam burtų traukimas nebuvo palankus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas